Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Příběhy včelích medvídků -70%
Louka zase rozkvétá a všechno už je vzhůru – jak čmeláčci Brumda a Čmelda, tak jejich kamarádi Kvapník, červotoč, housenky motýla, ale i obávaný Pučmeloud.
sci-fi a fantasy

Příběhy včelích medvídků

149 Kč
44 Kč
Harry Potter a Tajemná komnata -10%
Harry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě, dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě.
sci-fi a fantasy

Harry Potter a Tajemná komnata

299 Kč
269 Kč
Chaloupka na vršku -70%
Život na venkově v dobách našich předků harmonicky plynul v souladu s koloběhem roku. Střídání ročních období s sebou přinášelo různé zvyky a tradice.
sci-fi a fantasy

Chaloupka na vršku

149 Kč
44 Kč
Hobit -15%
(4x)
Ilustrované vydání kultovní knihy s revidovaným překladem, která přináší pohádkový příběh o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem.
sci-fi a fantasy

Hobit

498 Kč
423 Kč
Harry Potter a Kámen mudrců -10%
(4x)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Příběh z magického světa Harryho Pottera oživá v novém vydání!
sci-fi a fantasy

Harry Potter a Kámen mudrců

299 Kč
269 Kč
Kočičí válečníci: Nové proroctví (3) - Rozbřesk -10%
Nebezpečí vystrkuje drápy. Kočičí válečníci v třetím pokračování druhé série.
sci-fi a fantasy

Kočičí válečníci: Nové proroctví (3) - Rozbřesk

249 Kč
224 Kč
Já, Finis -10%
Ze Země se ztrácí kluci. Přesně v den svých osmých narozenin beze stopy zmizí a nikdo tomu nedokáže zabránit. Lidé ztratili veškerou naději, dokonce si už ani nekladou otázky kdo, kam a hlavně proč chlapce unáší. Dvanáctiletý Petr však nezmizel.
sci-fi a fantasy

Já, Finis

379 Kč
341 Kč
Harry Potter a princ dvojí krve -10%
(1x)
Moc Lorda Voldemorta stále roste a smrtijedi působí spoušť ve světě mudlů i kouzelníků. Když Harry Potter objeví starou učebnici lektvarů patřící tajemnému princi dvojí krve, spoléhá na její kouzla i přes varování svých kamarádů.
sci-fi a fantasy

Harry Potter a princ dvojí krve

549 Kč
494 Kč
Malované dějiny Evropy -10%
80 komiksových příběhů barvitě líčí historické mezníky Evropy a volně navazuje na populární Obrázky z českých dějin a pověstí. Proč se zhroutila Římská říše? Kdy se pes stal nejlepším přítelem člověka? Nebo jak se z Evropy stala technická velmoc?
sci-fi a fantasy

Malované dějiny Evropy

299 Kč
269 Kč
Harry Potter a vězeň z Azkabanu -10%
(1x)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku...
sci-fi a fantasy

Harry Potter a vězeň z Azkabanu

369 Kč
332 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 167 položek
1 2 3 .. 17 > >>