Nejprodávanější tituly v roce 2018 - svět

Za oponou války -10%
(3x)
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
svět

Za oponou války

298 Kč
268 Kč
Jiná Británie -10%
Dnešní Velká Británie se v mnohém liší od našich idealistických představ ovlivněných postavou Sherlocka Holmese nebo Čapkovými Anglickými listy. Země se před očima jejích obyvatel mění a hledá novou identitu.
svět

Jiná Británie

349 Kč
314 Kč
Praha za císaře pána -10%
Kniha je nejen cenným svědectvím o proměně našeho hlavního města, ale také návodem, jak číst fotografie takovým způsobem, abychom slyšeli poutavé příběhy, jež nám vyprávějí.
svět

Praha za císaře pána

499 Kč
449 Kč
Přijde Mordor a sežere nás aneb Tajná historie Slovanů -10%
(2x)
Přijde Mordor a sežere nás je knihou „on the road“ na východoevropský způsob. Stále zářivější hvězda polské literatury Ziemowit Szczerek projel zemi v potížích: Ukrajinu. Obešel se bez povinného sentimentu, kapesník nevytáhl ani jednou.
svět

Přijde Mordor a sežere nás aneb Tajná historie Slovanů

269 Kč
242 Kč
Couchsurfing v Rusku -10%
Prvni kniha o Rusku bez medvědů a balalajek!
svět

Couchsurfing v Rusku

349 Kč
314 Kč
Toulavá kamera 26 -10%
S novou turistickou sezonou je tu i další zbrusu nový díl Toulavé kamery, knižní verze populárního televizního pořadu, která právě vychází.
svět

Toulavá kamera 26

299 Kč
269 Kč
Kurátor: Prague Art Guide -10%
Traditional galleries, contemporary spaces, paintings and sculptures, art cafés, art in the streets and people who have something to say about it.
svět

Kurátor: Prague Art Guide

299 Kč
269 Kč
Ukrajinské Karpaty - Zakarpatská Ukrajina, Poloniny -10%
I tentokráte třetí přepracované a podstatně doplněné vydání průvodce nese název Ukrajinské Karpaty, neboť jsme do tohoto vydání podrobně zmapovali pohoří a regiony jako Horhany, Čivčiny, Bukovinu aj.
svět

Ukrajinské Karpaty - Zakarpatská Ukrajina, Poloniny

380 Kč
342 Kč
Benátky -80%
Další literární průvodce Václava Fialy.Vedle slavných Benátčanů, jako byli Tizian, Tintoretto, Claudio Monteverdi, Antonio Vivaldi či Giacomo Casanova, se tu setkáme s neméně zajímavými návštěvníky, včetně těch českých.
svět

Benátky

449 Kč
89 Kč
Ottův atlas Nejkrásnější české cyklotrasy -46%
Unikátní vydání Ottova atlasu Nejkrásnější české cyklotrasy nabízí 100 atraktivních výletů na kolech s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek a s užitečnými kontakty.
svět

Ottův atlas Nejkrásnější české cyklotrasy

499 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 485 položek
1 2 3 .. 49 > >>