Nejprodávanější knihy - říjen 2019 - relaxace a cvičení

Klid -10%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu, ať už jste kdekoli. Bez ohledu na to, co děláte a jak moc máte práce, vždy můžete znovu najít svůj vnitřní klid.
relaxace a cvičení

Klid

248 Kč
223 Kč
Manuál léčivé jógy -10%
Tato poutavá a úžasně graficky zpracovaná kniha pro všechny příznivce jógy představuje techniky hathajógy pro posílení energetického systému čaker.
relaxace a cvičení

Manuál léčivé jógy

329 Kč
296 Kč
Čchi-kung pro nohy -10%

Jednoduchá a rychlá léčba nohou, z níž těží celé tělo a mysl Díky čínské léčebné metodě čchi-kungu můžete svým nohám dopřávat účinnou kúru. Postupy uvedené v této knize, které si snadno a rychle osvojíte, mají pozitivní dopad na celé tělo i ducha.

relaxace a cvičení

Čchi-kung pro nohy

199 Kč
179 Kč
Spánek -10%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám přinesou klidný spánek. Tato ilustrovaná příručka pro dosažení lepšího spánku je určena každému, komu jeho zaneprázdněná mysl nedá v noci spát.
relaxace a cvičení

Spánek

248 Kč
223 Kč
Oční jóga -10%
Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy.
relaxace a cvičení

Oční jóga

299 Kč
269 Kč
Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z -10%
Rehabilitační metoda Ludmily Mojžíšové nestárne! I dnes pomáhá tento soubor deseti cviků (plus dvou pro muže) nejen při odstranění chronických bolestí pohybového aparátu, ale i na cestě k přirozenému početí vysněného potomka.
relaxace a cvičení

Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

269 Kč
242 Kč
Systém Jóga v denním životě -10%
(3x)
Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa.
relaxace a cvičení

Systém Jóga v denním životě

699 Kč
629 Kč
CrossFit Ultra Workouts -90%
CrossFit je komplexní a funkční trénink, který v sobě kombinuje gymnastiku, rychlost a silový trénink. Toto cvičení není specializované, jeho účelem je vynikat ve všech oblastech tréninku.
relaxace a cvičení

CrossFit Ultra Workouts

249 Kč
26 Kč
Jóga krok za krokem -10%
Jeden z titulů, který by rozhodně neměl chybět v knihovně žádného příznivce jógy.
relaxace a cvičení

Jóga krok za krokem

388 Kč
349 Kč
Otoky a záhadná lymfa -10%
Kniha se primárně zaměřuje na objasnění činnosti lymfy a na to, jaké problémy to může způsobit, pokud se péče o ni zanedbá.
relaxace a cvičení

Otoky a záhadná lymfa

389 Kč
350 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 68 položek
1 2 3 .. 7 > >>