Nejprodávanější e-knihy - listopad 2019 - umění

Heroinové deníky
(1x)
Megapříběh přežití, který se stal jedněmi z „nejdrásavějších“ a „nejsrdceryvnějších“ memoárů o závislosti, jaké kdy byly vydány. Rocková hvězda s námi sdílí syrové a fascinující deníkové zápisky z roku, kdy klesla až na dno.
umění

Heroinové deníky

299 Kč
So long, Marianne

Marianne bylo dvaadvacet let, když se svým partnerem, norským spisovatelem Axelem Jensenem, pobývala na řeckém ostrově Hydra. Jednoho dne ji při nákupu v místním koloniálu jakýsi mladý muž pozval do restaurace, kde právě seděl se svými přáteli.

umění

So long, Marianne

209 Kč
Ve jménu Gucci

„Nejen v módní kůži značky Gucci, ale i hluboko pod kůži Alda Gucciho“. Fascinující rodinný příběh vzestupu a pádu Alda Gucciho, muže, který stál za rozvojem jedné z nejslavnějších módních značek vůbec, vyprávěný jeho dcerou.

umění

Ve jménu Gucci

219 Kč
Literatura k dějinám umění
Základní příručka pro studenty dějin umění a cenný zdroj informací pro všechny zájemce o problematiku.
umění

Literatura k dějinám umění

110 Kč
Vyšehradský hřbitov
Autor se v knize "Vyšehradský hřbitov" pokusil o jakýsi výběr 164 snad nejzajímavějších jmen z osobností pohřbených na tomto hřbitově. U každého ze slavných nebožtíků uvádí několik slov o jeho životě a osudech.
umění

Vyšehradský hřbitov

49 Kč
Gustav Mahler
Vzhledem k autorově důvěrné znalosti skladatelova života i díla jde opět o mimořádný portrét skladatele s českými kořeny, které se nepopiratelně odrazily i v jeho tvorbě.
umění

Gustav Mahler

298 Kč
Kroniky
Legendární americký písničkář vzpomíná na počátky své kariéry, kdy v roce 1961 přišel do New Yorku. Bravurním, vtipným a osobitým stylem vzpomíná na Manhattan a magickou čtvrť umělců Greenwich Village, na New Orleans, Woodstock nebo Minnesotu.
umění

Kroniky

179 Kč
Views from the Inside
Svazek Views from the Inside přináší v pěti literárních dokumentech svědectví předních představitelů kultury českého undergroundu.
umění

Views from the Inside

180 Kč
Jmenuju se Tomáš
Životní příběh známého dětského filmového hrdiny. První skutečný životopis Tomáše Holého je psán tak, abyste snadno viděli a cítili, jak opravdu žil, co se kolem něj dělo, co ho ovlivňovalo a jak působil na své období jeho života z rozdílných úhlů.
umění

Jmenuju se Tomáš

229 Kč
Šuplík plný Zappy
(1x)

Rozšířené vydání legendární knihy Petra Dorůžky po téměř dvaceti letech! Invenčně psaná umělecká biografie amerického hudebníka přibližuje a komentuje jeho tvorbu a názory. Doplněno o nové kapitoly. Bohatý fotografický doprovod, seznam literatury.

umění

Šuplík plný Zappy

199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 25 položek
1 2 3 > >>