Nikki Sixx - Heroinové deníky
Otevřít stranu 99
Ke stažení Info OKO

Heroinové deníky: Jeden rok v životě rockové hvězdy

Nakladatel: Volvox Globator 2018
Ihned
299 Kč

Anotace

Rozšířené vydání megapříběhu přežití, který se stal v New York Times bestsellerem a jedněmi z „nejdrásavějších“ (Rolling Stone) a „nejsrdceryvnějších“ (New York Times) memoárů o závislosti, jaké kdy byly vydány. Kdysi padlá rocková hvězda s námi sdílí syrové a fascinující deníkové zápisky z roku, kdy klesla až na dno a také své kurážné rozhodnutí...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(1x)

Vaše hodnocení
Opravdu dokonalá kniha, která se už málokde na pultech najde. Doporučuji. Já už jsem to vzdávala, ale pak jsem přišla na tohle... Upřímně, vyrazilo mi to štěstím dech. Nikki Sixx je rozhodně jedna z nejkontroverznějších idolů, které jsem si zatím stihla oblíbit... :)
Kniha je skvělá! Perfektní:D fotky, obrázky všechno... Zasmála jsem se... Příběh jednoho šílenýho kluka který v období své největší slávy spadl do světa drog a neměl cesty zpět...(stejně jako mnoho dalších)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Nikki Sixx, Ian Gittins: Heroinové deníky

Vizuálně patrně nejzdařilejší kniha, která nyní leží na pultech českých knihkupectví. Co stránka, to výtvarný a typografický originál, jehož atmosféra skvěle zapadá do líčení plného drog, sexu a rock'n'rollu. Nikki Sixx, baskytarista glam rockových bohatýrů Mötley Crüe, si v roce 1987, v době vrcholného období kapely a rovněž kulminující drogové závislosti, vedl deník, který den po dni dokumentuje pozvolný rozklad osobnosti a pád na sociální dno. (...) Co však Sixxovu knihu příjemně vytrhuje z obvyklého narkomanského klišé (jehly, deliria, paranoia, zbabrané rodinné a partnerské vztahy), jsou dopsané komentáře osob, které v zápiscích vystupují a jež feťácké třeštění zasazují do širšího rámce doby a vývoje rockové hudby obecně. To Heroinové deníky povyšuje na jednu z nejsyrovějších knih světového rock'n'rollu psanou doslova krví.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Heroinové deníky
Autor:
Sixx, Nikki
Nakladatel:
Volvox Globator
EAN:
Doporučená prodejní cena:
299 Kč
Originál:
The Heroin Diaries: Ten Year Anniversary. A Year in the Life of a shattered Rock star
Překlad:
Havlíčková, Iva
Popis:
Elektronická kniha, 512 stran, bez zabezpečení DRM, 42,5 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2018