Nejprodávanější e-knihy - únor 2019

Duch znojemských katakomb -30%
Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila.

Duch znojemských katakomb

199 Kč
139 Kč
Spolubydlící
(2x)
Když svatbou vztah nekončí, ale teprve začíná… Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců ale nenapsala ani řádku...

Spolubydlící

219 Kč
Případ G -30%
(2x)
Komisař Van Veeteren má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru u maardamské kriminálky. Jen jediný případ se mu nepodařilo vyřešit – případ G.

Případ G

249 Kč
174 Kč
Probudím se na Šibuji
(16x)
Když se sedmnáctiletá Jana dostane do vysněného Tokia, nejraději by zde zůstala navždy. Záhy se přesvědčí o tom, jak nedozírné následky může takové přání mít. Ocitne se totiž uzavřená v magickém kruhu rušné čtvrti Šibuja.

Probudím se na Šibuji

135 Kč
Kontrakt
(2x)
Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování.

Kontrakt

199 Kč
Teorie podivnosti
(12x)
Vypravěčka Ada Sabová, mladá vědkyně z „Ústavu mezioborových studií člověka“, je v mnohém typickou (nikoli však stereotypní) moderní intelektuálkou, která se pokouší vybalancovat osobní život a kariéru.

Teorie podivnosti

198 Kč
Hodiny z olova
(7x)
Rozsáhlý román inspirovaný autorčinými pobyty v Číně.

Hodiny z olova

269 Kč
Století Miroslava Zikmunda
Životopisná kniha Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Velikost e-knihy je 60 MB.

Století Miroslava Zikmunda

389 Kč
Goldstein -30%
(2x)
Berlín 1931: Hospodářská krize, násilné střety mezi SA a Rudou frontou, mocenský boj berlínských gangů...

Goldstein

299 Kč
209 Kč
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
(12x)
Čtvrtý díl úspěšné série humoristických románů o „poslední aristokratce“.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>