Nejprodávanější knihy - červen 2019 - špionážní romány a thrillery

Neviňátko -84%
Před osmi roky byla pětiletá Hannah unesena za mexické hranice, do světa kultu Vyvolených. Osm let stoupenci Proroka dítě ukrývají, převážejí ze země do země a chrání jejího únosce. Několik následovníků však ze sekty uprchne a rozhodne se Hannah osvobodit.
špionážní romány a thrillery

Neviňátko

279 Kč
44 Kč
Skála -10%
(19x)
Thriller temný a děsivý jako bouřlivé skotské moře za zimní noci.
špionážní romány a thrillery

Skála

329 Kč
296 Kč
Spící tajemství -61%
To, co začalo ve Spícím městě záhadným spánkem všech rodičů a pokračovalo ve Spící spravedlnosti úsilím dětí o potrestání zločinců, pokračuje nyní pátráním dětí po příčině spánku rodičů.
špionážní romány a thrillery

Spící tajemství

299 Kč
116 Kč
Svědkyně ohně -15%
(14x)
Další krimi od autorské dvojce ukryté za pseudonymem Lars Kepler, navazuje na úspěch předchozích románů Hypnotizér a Paganiniho smlouva. V ústavu pro dívky se sklony k destruktivnímu chování dojde k děsivé vraždě jedné z chovanek ...
špionážní romány a thrillery

Svědkyně ohně

349 Kč
297 Kč
V lesích -15%
(9x)
Oceněný kriminální thriller mladé irské autorky. Vyšetřovatel Rob Ryan s kolegyní Cassie dostane na starost případ dvanáctileté holčičky brutálně zavražděné v lese blízko místa, ke kterému se váže Ryanův traumatický zážitek z dětství. Brožované vydání.
špionážní romány a thrillery

V lesích

259 Kč
220 Kč
Zabijáci -15%
(8x)
Před dvaceti lety byla v Rovigu nalezena mrtvá těla dvou sourozenců, kteří byli brutálně zavražděni. K vraždě se přizná jeden ze studentů elitního soukromého internátu. Carl Morck však cítí, že něco nesedí... Druhý díl kriminální série Oddělení Q.
špionážní romány a thrillery

Zabijáci

329 Kč
280 Kč
Mississippské povídky -82%
Sedmička Grishamových povídek zavádí čtenáře na americký Jih, do prostředí Grishamovi důvěrně známého a dokonale poznaného.
špionážní romány a thrillery

Mississippské povídky

239 Kč
44 Kč
Ztracený symbol - ilustrované vydání -15%
(6x)
Pátá kniha Dana Browna a jeho třetí román s Robertem Langdonem se odehrává v průběhu pouhých dvanácti hodin. A nic není tak, jak se zdá na začátku. Přeložili Michala Marková a David Petrů, ilustrované vydání.
špionážní romány a thrillery

Ztracený symbol - ilustrované vydání

498 Kč
423 Kč
Andělé a démoni -15%
(4x)
Thriller líčí první dobrodružství uznávaného harvardského symbologa Roberta Langdona, budoucího hrdiny knihy Da Vinciho kód. Langdon je při návštěvě Evropy povolán k případu rituální vraždy ...
špionážní romány a thrillery

Andělé a démoni

348 Kč
296 Kč
Zobrazuji 151 - 160 z 159 položek
<< < 1 .. 14 15 16