Jo Nesbo - Lovci hlav
Ke stažení Info OKO

Lovci hlav

Interpret:  Filip Švarc
Nakladatel: OneHotBook 2013
Ihned
269 Kč
Lovci hlav

Lovci hlav

269 Kč
Rozebráno
269 Kč
pohlídat

Anotace

Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl. K tomu využívá kontaktů, které získává při své práci.

Clas Greve je dokonalý kandidát na jakoukoli vrcholnou pozici. Ženám připadá okouzlující,...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(11x)

Vaše hodnocení
Pro mě první Nesbo a zároveň první audiokniha do auta.... Superlativ v každém směru... I situace přitažené za vlasy jsou přijatelné, když celkový zážitek je tak nezapomenutelný. Určitě k tomu pomohla dlouhé nepřerušované řízení, které umožnilo to totální pohroužení do atmosféry, ale Filip Švarc byl rozhodně interpretem na stejne urovni jako text a...
Více
Pro mne jedna z nejlepších knih od tohoto autora. Hlavnímu hrdinovi prostě musíte držet palce i když je na té špatné straně zákona. Psáno s nadsázkou, nečekané rozuzlení. Doporučuji i norský film, který byl podle knihy natočen (vznikl i americký, ale ten je prostě...příliš americký)
Jak tady čtu, tak se kniha líbila čtenářům méně, než jeho klasické detektivky. Mě to naopak příjemně překvapilo. Bylo to skvělé čtení. Rychlé, napínavé. Člověka nezdržovaly domněnky komisaře,jak se to vlastně mohlo stát.. všechno se to prostě dělo. A přitom přišlo zajímavé rozuzlení. Ačkoliv vlastně nesympaťák hlavní hrdina, člověk mu musí držet palce..
Je to trochu jiná detektivka. Nejdřív jsem se podívala na film, potom jsem četla knihu. Film je výborný, kniha se mi také moc líbila. Jen souhlasím s názorem, že ten konec byl trochu nevěrohodný. Ale vlastně jsem chtěla, aby to tak dopadlo:).
Oblíbila jsem si Jo Nesboa, proto jsem logicky sáhla také po Lovcích hlav. Nicméně pro mě to nebylo strhující čtení, které jsem zažila s Nemesis nebo Pentagramem. Lovci hlav rozhodně neurazí, ale také mě nenadchly. Byl to takový oddych od Harryho Holea a příprava na další jeho příběh, Spasitele.
Zajimavý thriller, hezky propracované postavy, jen v závěru trošku nevěrohodné.
kniha nesplnila .Autora mám rada,ale tu som bola trošku sklamaná.
...tak po Forestu Gumpovi je to druhá kniha, která je podle mě horší, než vzniklý film...ale ten film je výborný:-)
Pro znalce a milovníka detektivek je zde nepředstavitelné množství nelogičností a hloupostí. A ten závěr tomu nasadil korunu, je jako od našeho génia Járy C. Pro mne velké zklamání.
Zobrazit další (6)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Lovci hlav dostanou i vás

(...) Knize neschází lehkost a spád, pohltí a nepustí, dokud se nepročteme k poslední straně. Autor si tentokrát odpustil pseudoumělecké pasáže, s nimiž zápolil dříve. Z drastických scén přitom i nadále řádně mrazí. Nesbo tu koná výhradně to, co umí nejlépe: zaplétá, napíná a překvapuje; s občasnou sarkastickou glosou na přilepšenou. Také díky kvalitnímu překladu Kateřiny Krištůfkové skýtají Lovci hlav vybraný krimi zážitek, který stojí za to.

Magazín OKO

Nádech a výdech Lovce hlav
Recenze

Nádech a výdech Lovce hlav

Když to vezmu kolem a kolem, knihu Lovce hlav bych s klidem doporučila k přečtení místo nějakých no name knížek o etice a společenském chování, protože za Yo Nesbovou brutalitou se skrývá ...

 |  Tomáš Weiss

Autor/Autorka

Interpret/Interpretka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Lovci hlav
Autor:
Nesbo, Jo
Nakladatel:
OneHotBook
EAN:
Doporučená prodejní cena:
269 Kč
Interpret:
Švarc, Filip
Popis:
AudioKniha ke stažení, 29 x mp3, délka 8 hod. 33 min., velikost 586,2 MB, česky
Rok vydání:
2013