Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - právo

Co je nového v právu -10%

Jaká práva má umělá inteligence? Pravidla přijatá dnes se zítra stávají zastaralými. Jak právo reaguje na dynamiku současného světa? Jak se staví k novým technologiím, které vychází z umělé inteligence a sběru velkého množství dat?

právo

Co je nového v právu

240 Kč
216 Kč
Knihovní zákon (č. 257/2001 Sb.). Komentář
Knihovní zákon upravuje systém knihoven poskytujících veřejné knihovnické a informační služby a podmínky jejich provozování.Právní stav publikace je k 1. 9. 2018.
právo

Knihovní zákon (č. 257/2001 Sb.). Komentář

280 Kč
Státní mechanismus meziválečného Československa
Státní mechanismus je souborem organizací a institucí, které realizují státní moc. Člení se zejména na státní orgány a donucovací složky. Je to tedy obsáhlý soubor orgánů a institucí, jež není možné obsáhnout v jedné knize.
právo

Státní mechanismus meziválečného Československa

750 Kč
Žaloba v civilním řízení
Pojmy žaloba a žalobní právo se česká procesualistika podrobněji zabývala naposledy v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století (Alena Winterová, František Štajgr, Vilém Steiner).
právo

Žaloba v civilním řízení

370 Kč
Elektronické právní jednání
Těžiště monografie spočívá v analýze a výkladu základních institutů elektronického právního jednání, jak vychází z nové úpravy evropským nařízením č. 910/2014 o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce.
právo

Elektronické právní jednání

745 Kč
Kritika právní odpovědnosti
Co je to odpovědnost? Na této „velké“ otázce si v posledních 60 letech vylámal zuby nejeden český právní teoretik. Dominujícím přístupem k odpovědnosti je u nás v současnosti tzv. teorie sankce, podle které je odpovědnost sekundární sankční povinnost
právo

Kritika právní odpovědnosti

490 Kč
Právní vztahy k dřevinám -10%
Kniha jako jediná u nás poskytne komplexní praktické právní rady vlastníkům a správcům dřevin, vlastníkům lesů, občanům, ekologickým spolkům i obecním samosprávám.
právo

Právní vztahy k dřevinám

229 Kč
206 Kč
Softwarové právo -10%
Zkušení advokáti se v knize věnují oblasti IT práva zaměřujícího se na tvorbu, dodávky a servis softwaru.
právo

Softwarové právo

499 Kč
449 Kč
Kyberkriminalita
(1x)
Kniha se kyberkriminalitou zabývá z trestněprávního a kriminologického pohledu. Použitý přístup zahrnuje řadu výkladů tohoto jevu v sociologických termínech a kriminálněpolitické úvahy, které reflektují legislativní řešení přijatá v aktech EU a RE.
právo

Kyberkriminalita

250 Kč
Internetové právo -10%
Využíváte Internet ke své práci? Znáte všechny možné právní dopady, které může vaše působení na webu mít? Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje.
právo

Internetové právo

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>