Nejprodávanější e-knihy - únor 2020 - beletrie

Baletky
(5x)
Baletky mají dvě tváře. Tu přední, usměvavou a dokonalou, kterou vidí publikum.
beletrie

Baletky

125 Kč
Vrány
(9x)
Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma.
beletrie

Vrány

229 Kč
Šikmý kostel
(17x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
beletrie

Šikmý kostel

229 Kč
Zápisník alkoholičky
(2x)

Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia Litera. Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě.

beletrie

Zápisník alkoholičky

169 Kč
Hana
(37x)
Třetí román úspěšné české autorky.
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným.
beletrie

Hana

229 Kč
Lunapark
(2x)
Berlín 1934: Pod železničním mostem je nalezen mrtvý příslušník SA. Na zdi nad ním se skví komunistické heslo. Tajná státní policie vychází z politicky motivované vraždy, ale komisař Gereon Rath se rozhodně vést vyšetřování jiným směrem.
beletrie

Lunapark

299 Kč
Teorie podivnosti
(8x)
Vypravěčka Ada Sabová, mladá vědkyně z „Ústavu mezioborových studií člověka“, je v mnohém typickou (nikoli však stereotypní) moderní intelektuálkou, která se pokouší vybalancovat osobní život a kariéru.
beletrie

Teorie podivnosti

198 Kč
Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
(1x)
Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to.
beletrie

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

199 Kč
Velká chyba
(2x)
Když se inspektorka Karen Eiken Hornbyová ráno probudí s kolosální kocovinou, a navíc v hotelové posteli vedle svého šéfa, nemá radost ani z jednoho. A ještě ke všemu se u ní doma v kuchyni najde brutálně zavražděná žena...
beletrie

Velká chyba

278 Kč
Brány Anubisovy
Jeden z nejvěhlasnějších románů na pomezí science fiction a fantasy mísí literární historii, lykantropii, templářské rytíře, egyptskou magii a prazvláštní přehlídku skutečných i fiktivních postav v patrně nejoriginálnějším příběhu o cestování v čase.
beletrie

Brány Anubisovy

298 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>