Nejprodávanější e-knihy - duben 2020 - kuchařky

Moderní česká cukrařina -20%
(1x)

Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukráře Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá.

kuchařky

Moderní česká cukrařina

219 Kč
175 Kč
Upečeno s láskou -20%
(1x)
Pekařina je staré voňavé řemeslo, které dnes s radostí opět objevujeme. Ponořte se do světa domácího pečení a s ním spojených tradic.
kuchařky

Upečeno s láskou

199 Kč
159 Kč
Jídlo na prvním místě -20%
To, co se dozvíte v této mimořádné knize, zní jako zázrak. Obnova sil, lepší trávení, zbavení se zdravotních problémů a jen tak mimochodem optimalizace hmotnosti.
kuchařky

Jídlo na prvním místě

259 Kč
207 Kč
Pes, který jedl lanýže -20%
Víte, co jsou „nahaté“ ravioly, jak se dělá „svaté víno“ a jak chutná scottadito neboli „spálený prst“? Proč je lepší kupovat králíka i s hlavou a co to znamená, když mají těstoviny „duši“?
kuchařky

Pes, který jedl lanýže

248 Kč
198 Kč
Sportovní výživa -20%
Získejte energii, ovládněte stres, vybudujte svaly, spalte tuk a zvyšte svou výkonnost. Celosvětově oblíbená kniha je ve svém třetím, doplněném vydání ještě lepší než dříve!
kuchařky

Sportovní výživa

331 Kč
265 Kč
Kuchařka pod párou -50%
Kuchařka pod párou představuje tradiční princip vaření, který má své kořeny až ve starověké Číně, přesto zůstává jednoduchým, rychlým a zdravým způsobem přípravy jídla.
kuchařky

Kuchařka pod párou

199 Kč
100 Kč
Vše, co byste měli vědět o víně.... -20%
Určitě jste často na rozpacích, zda právě ochutnáváte dobré, nebo špatné víno. Podle etikety to obvykle nepoznáte. Možná ani nevíte, jak víno správně uchovávat, podávat a jak ho harmonicky skloubit s určitým typem jídla.
kuchařky

Vše, co byste měli vědět o víně....

254 Kč
203 Kč
Příručka jadranské snoubenky -20%
(4x)
Příběh lásky mezi Češkou a Chorvatem, proložený skvělými recepty ze slunné Dalmácie.
kuchařky

Příručka jadranské snoubenky

119 Kč
95 Kč
Jak ovlivnit nadváhu a obezitu -20%
Nadváha a obezita... Dvě hrozby moderního světa. Kdo z nás alespoň jednou za život nevyzkoušel byť jedinou "zaručeně fungující" dietu a nečekal na zázračný výsledek, který se buď nedostavil, nebo zase velice rychle zmizel.
kuchařky

Jak ovlivnit nadváhu a obezitu

144 Kč
115 Kč
Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany -20%
Velké množství raw receptů! Tato kniha vám může být inspirací, jak jíst zdravě, bezlepkově a s klidem v duši... Je napsaná českým odborníkem na veganskou stravu, všechny suroviny použité v knize jsou dostupné v ČR.
kuchařky

Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany

159 Kč
127 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 35 položek
1 2 3 4 > >>