Nejprodávanější e-knihy - červenec 2020 - beletrie

Hvězdný prach
Pohádková fantasy.
beletrie

Hvězdný prach

179 Kč
Chlapec, který přežil pochod smrti -30%
(1x)
V roce 1981 sepsal Pavel Taussig pro svého staršího syna k jeho jedenáctým narozeninám svůj životopis. To proto, že i jemu bylo jedenáct, když se ocitl v Osvětimi. Poté přežil ještě tábory Mauthausen, Melk a Gunskirchen a pochod smrti.
beletrie

Chlapec, který přežil pochod smrti

237 Kč
166 Kč
Italské radosti
Překrásné jaro strávené na jihu Itálie vám může nebezpečně stoupnout do hlavy. Obzvlášť, když jste doma nechala nesnesitelného manžela, máte za sebou bankrot, prcháte před panovačnou matkou nebo vás bolestně zasáhla manželova nevěra.
beletrie

Italské radosti

209 Kč
Jedna želva za druhou
(2x)

Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování. Aza se opravdu snaží. Snaží se být dobrou dcerou, skvělou…

beletrie

Jedna želva za druhou

209 Kč
Ještě to nebalím, vzkazuje babička
Humorný román o útěku z domova důchodců a nekončící chuti žít potěší zejména fanoušky a fanynky románů Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo Tajný deník Hendrika Groena, 83 1/4 roku.
beletrie

Ještě to nebalím, vzkazuje babička

254 Kč
Kavárna v Kodani -30%
(1x)
Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se…
beletrie

Kavárna v Kodani

288 Kč
202 Kč
Kmotr
(2x)
Znamenité, sugestivní dílo o bossovi všech bossů, jehož vliv sahal od policie až po finanční magnáty, si získalo popularitu především proto, že zachytilo klasickou mafii v konkrétní době a v místech, kde existuje dodnes.
beletrie

Kmotr

249 Kč
Komu straší ve věži -40%
(1x)

SLEČNA MARPLOVÁ PO ČESKU? MLADÁ. SVÉRÁZNÁ. UČITELKA. Ve středočeském městečku Brod se schyluje k obecním volbám a vypadá to, že nic nedokáže narušit jejich průběh. Příjezd nového učitele Jakuba Stehlíka ale odkryje mnohé stíny z minulosti.

beletrie

Komu straší ve věži

199 Kč
119 Kč
Macbeth
(3x)
Zločin a zrada sa vykúpia krvou.
beletrie

Macbeth

269 Kč
Měsíc je drsná milenka
(2x)
Nové české vydání slavného vědecko-fantastického románu velmistra žánru Roberta A. Heinleina oceněné nejvyšším žánrovým oceněním, cenou Hugo, v ilustrované podobě a v novém překladu.
beletrie

Měsíc je drsná milenka

258 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100