Nejprodávanější knihy - září 2020

Jules Verne: Závěť výstředníka -10%
(1x)
Jules Verne vizionář, autor divadelních her, romanopisec, ale také Jules Verne hypochondr, občan Nantes stejně jako Amiensu, manžel a otec, cestovatel, odmítnutý ctitel…

Jules Verne: Závěť výstředníka

699 Kč
629 Kč
Kamenné kruhy -10%
Kamenné kruhy evokují zaniklý svět druidských astronomů. Pro archeology i amatérské nadšence je účel těchto staveb už dlouho předmětem dohadů. Nejproslulejším z kruhů je Stonehenge v Anglii.Knížka o úchvatné starobylé architektuře.

Kamenné kruhy

198 Kč
178 Kč
Kavárna u Anděla: Nová Doba -10%
(1x)
Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století. Wiesbaden, 1945: Mladá Hilda sotva dokáže uvěřit svému štěstí. Válka skončila a kavárna U Anděla zůstala jako zázrakem ušetřena.

Kavárna u Anděla: Nová Doba

399 Kč
359 Kč
Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy -10%
Učebnice pro studenty SZŠ obsahuje základní informace o zdraví, nemoci, prevenci, o vyšetřovacích metodách a postupech, měření fyziologických funkcí a informace o příznacích nejčastějších onemocnění.

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy

199 Kč
179 Kč
Klub Tygrů – Hrozivé pařáty -10%
V italském prázdninovém ráji se dějí podivné věci a Klub Tygrů se rozhodne celé záležitosti přijít na kloub. Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

Klub Tygrů – Hrozivé pařáty

179 Kč
161 Kč
Kočka sama doma -10%
Co dělat, když kočka musí být často doma sama? Jak ji zabavit, rozvíjet její pozornost, podchytit vrozenou vynalézavost a jakými aktivitami ji v uzavřeném prostoru zaměstnat tak, aby se nenudila a neničila zařízení? Koček chovaných v bytě přibývá a otázka nedostatku podnětů se řeší stále častěji, protože pokud kočka trpí izolací, výsledkem bývá problémové chování. Tato celobarevná praktická příručka nabízí celou řadu nápaditých tipů a jednoduchých her se snadno dostupnými pomůckami. Je určená všem milovníkům koček, kteří chtějí, aby jejich domácí mazlíčci dobře prospívali a úspěšně se socializovali.

Kočka sama doma

299 Kč
269 Kč
Kommentář ke Krvavému románu Josefa Váchala -10%
(1x)
Váchalův Krvavý román není jen legrace a mystifikace, alébrž veleprecisně komponované dílo, otvírájící téměř každým slovem, každou narážkou a každou zdánlivou chybou dvéře do nesčetných komnat, sálův a pokojíků.

Kommentář ke Krvavému románu Josefa Váchala

290 Kč
261 Kč
Kouř a zrcadla -10%
(1x)
Ve vysoce imaginativní fantazii Neila Gaimana je možné všechno. Kouř a zrcadla omámí vaše smysly, dotkne se vás u srdce – a bude vás strašit ve snech.

Kouř a zrcadla

389 Kč
350 Kč
Královna a divoška -10%
Anselm Grün a jeho sestra Linda Jaroschová vybrali 14 ženských archetypů a spojili je s postavami biblických žen. Tyto biblické ženy, které představují vždy silnou stránku určitého archetypu, mohou současným ženám pomoci odhalit vlastní podstatu.

Královna a divoška

278 Kč
250 Kč
Kriminální případy a aféry z Plzně a okolí -10%
Kniha připomíná kriminální případy, aféry či skandály, kterými svého času žila Plzeň a její okolí. Současní archiváři a novináři vybrali z archivů a dobového tisku případy od 14. století do současnosti.

Kriminální případy a aféry z Plzně a okolí

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100