Nejprodávanější e-knihy - září 2020 - sociologie

Dejte lidem peníze -20%
Koncept se pod názvem základní nepodmíněný příjem (ZNP) stal jedním z velkých témat naší doby. V posledních letech o něm zapáleně diskutují odborníci i široká veřejnost napříč sociálním i politickým spektrem.
sociologie

Dejte lidem peníze

239 Kč
191 Kč
Jak opravit budoucnost -20%
Známý kritik digitální revoluce tentokrát přichází s užitečnými návody, jak zvrátit znepokojivý vývoj v oblasti informačních technologií a otevřít si cestu k takové digitální budoucnosti, na kterou bychom se opět mohli těšit.
sociologie

Jak opravit budoucnost

238 Kč
190 Kč
Obory budoucnosti -20%
Dokážeme se přizpůsobit měnící se povaze práce? Které dovednosti by měly rozvíjet naše děti? Může obava z kybernetické války rozpoutat další závody ve zbrojení?
sociologie

Obory budoucnosti

238 Kč
190 Kč
Tři sociální světy -20%
(5x)
Práce se zabývá proměnami sociální struktury dnešní společnosti.
sociologie

Tři sociální světy

155 Kč
124 Kč
„Pojď s námi budovat pohraničí!“ -20%

Práce německého historika Andrease Wiedemanna mapuje druhou a méně známou část procesu, při kterém došlo k vůbec největším přesunům obyvatelstva v českých zemích v historii – celkem se vyhnání a znovuosídlování bezprostředně týkalo pěti milionů lidí

sociologie

„Pojď s námi budovat pohraničí!“

224 Kč
179 Kč
Železný Jan -20%
(7x)
Úvahy o jednotlivých fázích života, o zkouškách a prozřeních, kterými by měl procházet každý opravdový muž, chce-li být nejen navenek, ale i vnitřně šťasten. Autor se zároveň snaží vykreslit archetyp muže.
sociologie

Železný Jan

98 Kč
78 Kč
Gerontologie pro sociální práci -20%
Přehledový text o problematice stárnutí je určen zaměstnancům sociální sféry, kteří pracují se seniory v nepříznivé sociální situaci a s nízkou mírou soběstačnosti.
sociologie

Gerontologie pro sociální práci

300 Kč
240 Kč
Hodnocení ve školní tělesné výchově a postoje žáků k pohybové aktivitě -20%
Předkládaná publikace sleduje problematiku hodnocení v tělesné výchově, postoje žáků k tomuto předmětu, jejich motorickou výkonnost, rodinné prostředí žáků a další oblasti, které s touto problematikou úzce souvisí.
sociologie

Hodnocení ve školní tělesné výchově a postoje žáků k pohybové aktivitě

150 Kč
120 Kč
Hrozba radikalizace -20%
Publikace se věnuje aktuálním otázkám, které jsou prioritou vnitřní bezpečnosti většiny států světa, protože bezprostředně ohrožují obyvatelstvo i základní pilíře demokratické společnosti.
sociologie

Hrozba radikalizace

288 Kč
230 Kč
Bezdomovectví ve středním věku -20%
Publikace vychází z tříletého výzkumu provedeného u subpopulace pražských bezdomovců středního věku. Studie obsahově navazuje na předchozí čtenářsky úspěšnou monografii Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí.
sociologie

Bezdomovectví ve středním věku

250 Kč
200 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 20 položek
1 2 > >>