Nejprodávanější tituly v roce 2020 - alternativní medicína

Myslet srdcem -20%
(6x)
Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky.
alternativní medicína

Myslet srdcem

349 Kč
279 Kč
Umění být zdráv -20%
(4x)
Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí?
alternativní medicína

Umění být zdráv

399 Kč
319 Kč
Emoční kód -20%
V Emočním kódu známý holistický lékař a přednášející Dr. Bradley Nelson zručně odhaluje vnitřní působení podvědomé mysli. Odhaluje, jak emočně vypjaté události z naší minulosti nás stále mohou pronásledovat ve formě „uvězněných emocí“.
alternativní medicína

Emoční kód

379 Kč
303 Kč
Konec stárnutí -20%
(1x)
Svůj profesní život zasvětil výzkumu mechanismu stárnutí a patří dnes mezi nejvýznačnější vědecké osobnosti v genetice a ve výzkumu dlouhověkosti.
alternativní medicína

Konec stárnutí

449 Kč
359 Kč
Zdravé těhotenství, přirozený porod -20%
(5x)
Třetí vydání úspěšné knihy, která citlivě provádí těhotenstvím, porodem, šestinedělím a kojením, který nabízí ověřené praktické návody, jak v těchto obdobích využít bylinek, homeopatických přípravků a éterických olejů.
alternativní medicína

Zdravé těhotenství, přirozený porod

699 Kč
559 Kč
Léčba informací -20%
(3x)
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Je potlačování příznaků nemocí pomocí chemických léků opravdu léčení?
alternativní medicína

Léčba informací

288 Kč
230 Kč
Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni -20%
(1x)
Celý život jsme obklopeni mikroorganismy. Mají k nám ambivalentní vztah, některé nám pomáhají, ale jiné naopak škodí. Tato kniha se věnuje dvěma skupinám, které se v negativním účinku projevují nejvíc. Jsou to bakterie a viry.
alternativní medicína

Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni

299 Kč
239 Kč
Bylinky pro ženy -56%
Toužíte po klidném spánku, uvolnění, zbavení se stresu? Trápí vás měsíc co měsíc bolesti? Odpověď na mnohé problémy najdete v přírodě. Vyzkoušejte léty ověřené recepty našich babiček, které jsou zaměřené spiciálně na zdravotní problémy žen.
alternativní medicína

Bylinky pro ženy

99 Kč
44 Kč
Štítná žláza a její léčba -20%
(1x)
Příčiny vzniku chronických onemocnění štítné žlázy a nová cesta ke zdraví
alternativní medicína

Štítná žláza a její léčba

449 Kč
359 Kč
Játra a jejich léčba -20%
(1x)
Představte si, že byste se mohli zaměřit na jeden jediný aspekt vašeho zdraví a tím byste ovlivnili všechny ostatní – a zároveň tím i preventivně zabránili rozvinutí zdravotních potíží, o nichž jste ani netušili, že číhají pod povrchem.
alternativní medicína

Játra a jejich léčba

599 Kč
479 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 310 položek
1 2 3 .. 31 > >>