Nejprodávanější tituly v roce 2020 - stres, deprese

Život samá pohroma -20%
(3x)
Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bude tím nejpovolanějším učitelem.
stres, deprese

Život samá pohroma

599 Kč
479 Kč
Léčebný kód -20%
(3x)
Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky.
stres, deprese

Léčebný kód

319 Kč
255 Kč
Klid -20%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu, ať už jste kdekoli. Bez ohledu na to, co děláte a jak moc máte práce, vždy můžete znovu najít svůj vnitřní klid.
stres, deprese

Klid

248 Kč
198 Kč
Autogenní trénink -20%
Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let.
stres, deprese

Autogenní trénink

198 Kč
158 Kč
Homo psychoticus II -20%
(1x)
Upřímná výpověď o životě s psychotickým onemocněním je volným pokračováním knihy Homo psychoticus, která čtenářům přiblížila minulost autorky, mnohdy psychotickou přítomnost a plány do budoucna. Kniha končila přijetím na vysokou školu.
stres, deprese

Homo psychoticus II

249 Kč
199 Kč
Učitelské vyhoření -20%
Kniha se zabývá rizikem syndromu vyhoření při práci učitele. Vyhoření vzniká v důsledku chronického stresu a vede k silným psychickým a fyzickým problémům, k nekvalitní výuce, ke špatným vztahům ke kolegům a žákům.
stres, deprese

Učitelské vyhoření

349 Kč
279 Kč
Odvahu! -20%
Bušení srdce, úzkost, obavy? Oscar - stále dobře naladěná ovečka - ví, že to tak nemůže zůstat a poradí vám tu nejjednodušší a nejpřirozenější cestu, jak se zase cítit dobře. Nic neovlivňuje vaši mysl tak přímo, jako vaše tělo.
stres, deprese

Odvahu!

118 Kč
94 Kč
Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život -20%
V této krásně a výstižně napsané knize najdete rady, jak se alespoň na část dne vymanit ze stresového prostředí zaměstnání či starostí o rodinu.
stres, deprese

Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život

259 Kč
207 Kč
Deprese a jak ji zvládat -20%
Příručka pro postižené, jejich blízké a pomáhající profese. Autoři uvádějí základní informace o depresích a příbuzných poruchách, jejich příčinách a projevech. Představují různé typy léčby.
stres, deprese

Deprese a jak ji zvládat

249 Kč
199 Kč
Nejvyšší princip -20%
Nejvyšší princip otevře cestu k harmonii ve všech oblastech, pomůže řešit problémy se zdravím, vztahy, kariérou i penězi. Jak říká Alex Loyd, je pouze na nás, zda se rozhodneme lásce otevřít.
stres, deprese

Nejvyšší princip

300 Kč
240 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>