Nejprodávanější tituly v roce 2020 - zdraví a životní styl

Jídlo na prvním místě -20%
(6x)
To, co se dozvíte v této mimořádné knize, zní jako zázrak. Obnova sil, lepší trávení, zbavení se zdravotních problémů a jen tak mimochodem optimalizace hmotnosti.
zdraví a životní styl

Jídlo na prvním místě

329 Kč
263 Kč
Radost z chůze -20%
Proč a odkud jdeme? Jaký je náš cíl? Zkuste najít odpovědi na ty to otázky spolu se slavným dobrodruhem a polárníkem. Zamyšlení nad tím, jak tak obyčejná činnost, jako je chůze, ovlivňuje naše myšlení a chování,
zdraví a životní styl

Radost z chůze

249 Kč
199 Kč
Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč -20%
Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
zdraví a životní styl

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

288 Kč
230 Kč
Cukrfree -20%
(3x)
Zkuste život bez cukru! Je sladký! Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi.
zdraví a životní styl

Cukrfree

299 Kč
239 Kč
Velmi osobní kniha o zdraví -20%
(2x)
Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.
zdraví a životní styl

Velmi osobní kniha o zdraví

499 Kč
399 Kč
Proč nemůžeme spát -20%
Autor nepromlouvá pouze ke třetině populace, která trpí nedostatkem spánku, ale svým výkladem oslovuje čtenáře se zájmem o to, jak společnost a civilizace mění naše mysli a těla.
zdraví a životní styl

Proč nemůžeme spát

289 Kč
231 Kč
Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni -20%
(1x)
Celý život jsme obklopeni mikroorganismy. Mají k nám ambivalentní vztah, některé nám pomáhají, ale jiné naopak škodí. Tato kniha se věnuje dvěma skupinám, které se v negativním účinku projevují nejvíc. Jsou to bakterie a viry.
zdraví a životní styl

Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni

299 Kč
239 Kč
V zákulisí srdce -20%
Strhující profesní příběh Petra Neužila mapuje vývoj kardiologie posledních desetiletí.
zdraví a životní styl

V zákulisí srdce

349 Kč
279 Kč
O bolesti zad -20%
(1x)
Léčení konkrétní nemoci často převažuje nad uzdravováním nemocného. To jsou zcela zásadní myšlenky doktora Jana Hnízdila a fyzioterapeutky Zuzany Baluchové, které představují ve své knize na dnes velmi frekventované problematice bolestí zad.
zdraví a životní styl

O bolesti zad

199 Kč
159 Kč
Bylinky pro ženy -56%
Toužíte po klidném spánku, uvolnění, zbavení se stresu? Trápí vás měsíc co měsíc bolesti? Odpověď na mnohé problémy najdete v přírodě. Vyzkoušejte léty ověřené recepty našich babiček, které jsou zaměřené spiciálně na zdravotní problémy žen.
zdraví a životní styl

Bylinky pro ženy

99 Kč
44 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>