Nejprodávanější tituly v roce 2020 - zdraví a životní styl

Life in Motion. The Power of Physical Therapy -20%
(1x)
"We move too little or in the wrong ways; movement is vanishing from our lives and from medicine,” says Professor Pavel Kolář, a physiotherapist at the forefront of rehabilitative and sports medicine, who works with the sophisticated machinery of the human body and mind to identify the causes of his patients' troubles and restore their health. In this interview with journalist Renata Červenková, he reveals surprising connections that confirm that nothing happens in our bodies by chance.
zdraví a životní styl

Life in Motion. The Power of Physical Therapy

499 Kč
399 Kč
Jak přežít léčení -20%

Není to jen tak, což může dosvědčit každý, kdo s nějakou vážnější nemocí zápolil. Známý psychiatr se na toto téma pokusil podívat s nadhledem vyplývajícím ze skutečně dlouholeté praxe a se sobě vlastním humorem.

zdraví a životní styl

Jak přežít léčení

329 Kč
263 Kč
Královna děsu aneb Panická porucha -20%
(2x)
Panika není slabost – je to nemoc a dá se léčit. Panická porucha přichází bez výstrahy a postihuje lidi různých povah i profesí, kteří ji zprvu považují za příznak jiných chorob.
zdraví a životní styl

Královna děsu aneb Panická porucha

299 Kč
239 Kč
Jóga po celý rok -20%
Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst.
zdraví a životní styl

Jóga po celý rok

499 Kč
399 Kč
Jíme zdravě s Fitrecepty -20%
Historicky první tištěná kuchařka, kterou jsme se rozhodli vydat pro naše fanoušky. Najdete v ní 120 originálních receptů, které jsme sami vymysleli, uvařili a také nafotili.
zdraví a životní styl

Jíme zdravě s Fitrecepty

399 Kč
319 Kč
Zdravé těhotenství, přirozený porod -20%
(5x)
Třetí vydání úspěšné knihy, která citlivě provádí těhotenstvím, porodem, šestinedělím a kojením, který nabízí ověřené praktické návody, jak v těchto obdobích využít bylinek, homeopatických přípravků a éterických olejů.
zdraví a životní styl

Zdravé těhotenství, přirozený porod

699 Kč
559 Kč
Léčba informací -20%
(3x)
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Je potlačování příznaků nemocí pomocí chemických léků opravdu léčení?
zdraví a životní styl

Léčba informací

288 Kč
230 Kč
Doběhni svůj mozek -20%
Existuje spolehlivý způsob, jak snížit stres a úzkost a zároveň podpořit paměť? Zvýšit IQ a zpomalit proces stárnutí? Jak být kreativnější a přitom soustředěnější? Odpověď je jednoduchá: hýbej se a doběhni svůj mozek!
zdraví a životní styl

Doběhni svůj mozek

299 Kč
239 Kč
Fitness diář 2021 -20%
Nechej se provázet a rozmazlovat. Nech si radit ohledně cvičení či stravy a zároveň hladit duši krásnými afirmacemi. Tvůj osobní průvodce při překonávání roční cesty za krásnějším a ZDRAVĚJŠÍM JÁ je už na cestě k TOBĚ!
zdraví a životní styl

Fitness diář 2021

105 Kč
84 Kč
Zdravá střeva -20%
(1x)
V knize Zdravá střeva nám autoři taky nabízejí své jídelníčky a recepty, zaměřují se na fermentovanou stravu, probiotika a prebiotika i další změny stravovacích návyků a životního stylu, kteří posilují zdraví mikrobioty.
zdraví a životní styl

Zdravá střeva

309 Kč
247 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>