Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - dům a zahrada

Sbohem, věci -20%
(1x)
Fumio Sasaki, redaktor tokijského nakladatelství, je dnes spokojený minimalista. Ve své knize vypráví o tom, jak si našel víc času pro sebe a cítí životní vyrovnanost od té doby, co se zbavil téměř všeho svého hmotného majetku.
dům a zahrada

Sbohem, věci

209 Kč
167 Kč
Neznám druhé takové zvíře, jako je pes -20%
RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům.
dům a zahrada

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

199 Kč
159 Kč
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století -20%
Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. První díl třídílné série encyklopedických příruček.
dům a zahrada

Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století

199 Kč
159 Kč
Začínáme včelařit -20%
Když se řekne „pilná jako včelička“, mnohdy si ani neumíme představit, co taková včelka během svého krátkého života stihne. Kvůli jednou kilogramu medu nalétá tisíce kilometrů.
dům a zahrada

Začínáme včelařit

161 Kč
129 Kč
Pozitivní metody výchovy psa -20%
(1x)
Vítejte ve světě pozitivních metod výcviku psů. Kniha je určena všem majitelům psů, kteří hledají nějakou metodu pro nenásilné vedení psa – nebo si některou z nich už dokonce osvojili.
dům a zahrada

Pozitivní metody výchovy psa

229 Kč
183 Kč
Sklepy v zahradě -20%
Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem.
dům a zahrada

Sklepy v zahradě

152 Kč
122 Kč
Poznáváme homeopatii -20%
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu.
dům a zahrada

Poznáváme homeopatii

135 Kč
108 Kč
Psychologie architektury -20%
Bydlení zajímá snad všechny a všichni máme na uspořádání svého nejbližšího prostředí nějaký názor, chodíme rádi okukovat, inspirovat se či vybírat pěkné věci do obchodů.
dům a zahrada

Psychologie architektury

271 Kč
217 Kč
Tepelné čerpadlo pro váš dům -20%
Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
dům a zahrada

Tepelné čerpadlo pro váš dům

135 Kč
108 Kč
Elektroinstalace doma a na chatě -20%
(1x)
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je.
dům a zahrada

Elektroinstalace doma a na chatě

135 Kč
108 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 26 položek
<< < 1 2 3 > >>