Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - dům a zahrada

Koupací jezírka -20%
Kniha tematicky doplňuje úspěšnou knihu Zahradní jezírka a vodní rostliny. Je určena všem milovníkům vody v zahradě, kteří si chtějí zbudovat vlastní přírodní rybníček.
dům a zahrada

Koupací jezírka

254 Kč
203 Kč
Chov koček -20%
(1x)
Po delší době se všem milovníkům koček dostává do rukou publikace, která se věnuje chovu koček v celé šíři. Vedle tradičních, zkušenostmi ověřených postupů v péči o kočky i o jejich odchovu tu najdou informace nanejvýš aktuální.
dům a zahrada

Chov koček

254 Kč
203 Kč
Podlahové vytápění -20%
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění.
dům a zahrada

Podlahové vytápění

110 Kč
88 Kč
Zakládáme zahradu -20%
Publikace od zkušeného zahradního architekta vás seznámí se základními pravidly při projektování zahrady a podrobně provede jednotlivými kroky při vlastním zakládání.
dům a zahrada

Zakládáme zahradu

101 Kč
81 Kč
Hnojení v zahradě -20%
Publikace poskytuje přehledným způsobem veškeré důležité informace, týkající se zásad správného hnojení rostlin.
dům a zahrada

Hnojení v zahradě

83 Kč
66 Kč
Pokrývačství -20%
Reprint knihy z roku 1948, která velmi podrobně zachycuje dnes už téměř ztracené umění řemesla pokrývačského. Poskytuje základní informace pokrývačským učňům, pokrývačům i projektantům o jednotlivých typech střech, krytinách a hlavně technologiích.
dům a zahrada

Pokrývačství

251 Kč
201 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 26 položek
<< < 1 2 3