Nejprodávanější e-knihy - duben 2021 - historické romány

Advokátův syn -20%
(3x)
Sophia Giffordová zůstává se svými zářivě rudými vlasy a spoustou pih na konci své třetí společenské sezony stále nezadaná, a proto je rozhodnutá, že přijme nabídku svého současného nápadníka pana Fawcetta – pokud se ovšem vysloví...
historické romány

Advokátův syn

229 Kč
183 Kč
Mlčící fontány -20%
(5x)
Madrid, píše se rok 1957. Španělsko za diktatury generála Franca skrývá temné tajemství. Do země proudí turisté a zahraniční obchodníci lákáni na slunce a víno.
historické romány

Mlčící fontány

219 Kč
175 Kč
Ďábel nosí kilt -20%
(1x)
Ranulf MacLawry, markýz z Glengasku, vtrhne do vznešené londýnské společnosti jako divoká bouře, přicházející ze skotské Vysočiny.
historické romány

Ďábel nosí kilt

179 Kč
143 Kč
Hortenziová zahrada -20%
Kniha se odehrává ve dvou časových obdobích, během druhé světové války a v současnosti. Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter Notre Dame de la Foret ležící uprostřed kouzelného lesa Brocéliande, místa opředeného starými legendami o bájných postavách.
historické romány

Hortenziová zahrada

279 Kč
223 Kč
Maják na útesech -20%
(2x)
Susanne žije s novým přítelem spokojený studentský život v Paříži, připravuje se na závěrečné zkoušky, ale vše se náhle změní. Po autonehodě dočasně ztratí paměť, octne se na neznámém místě, neví, kdo je a kam patří.
historické romány

Maják na útesech

319 Kč
255 Kč
Pomsta hraběte Lyndona -20%
(2x)
Charles Lyndon má vše, po čem ostatní touží. Je mladý, pohledný a bohatý. Jednoho dne má rovněž zdědit titul hraběte – ale zatím ho ještě nemá. A právě to se ukáže jako problém, když žádá o ruku dívku svých snů.
historické romány

Pomsta hraběte Lyndona

159 Kč
127 Kč
Statečná lady Catryn -20%
Vzrušující příběh lásky, mateřství, úkladů i chamtivosti v historických kulisách skotské Vysočiny.
historické romány

Statečná lady Catryn

179 Kč
143 Kč
V přestrojení -20%
(2x)
Shana, krásná dcera lorda Hallama, žije se svým otcem na venkově, kde ještě ani nebyla uvedena do společnosti. Jednoho dne musí její otec odcestovat a požádá Shanu, aby místo něj vyřídila pochůzku.
historické romány

V přestrojení

129 Kč
103 Kč
McAlistairovo štěstí -20%
(1x)
Slečna Evie Coleová výhružné dopisy nebere vážně. Mnohem víc se bojí, že ztratí srdce kvůli bývalému vrahovi, který ji má chránit.
historické romány

McAlistairovo štěstí

249 Kč
199 Kč
Miláčkovo pokušení -20%
William Blackburn, hrabě z Ketterhamu, ohrožovaný mocnými nepřáteli, žije se svou dcerou Vanessou v exilu na skotské vysočině. Když Vanessa dospěje, William ji nutí, aby se vrátila k matce do Anglie a debutovala ve společnosti.
historické romány

Miláčkovo pokušení

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>