Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - kuchařky

Bezezbytková dieta při onemocnění střev -20%
(1x)
Tato dietní opatření jsou určená nemocným po akutních průjmových stavech a při chronických průjmových onemocněních všeho druhu, pokud nevyžadují ještě jiná zvláštní dietní opatření, dále při syndromu dráždivého tlustého střeva v období průjmů, také u ulcerosní colitidy a Crohnovy nemoci.
kuchařky

Bezezbytková dieta při onemocnění střev

99 Kč
79 Kč
Sám sobě výživovým poradcem -20%

Vydejte se na cestu za zdravým životním stylem Chcete začít zdravě jíst a lépe se starat o svoje tělo, ale nevíte, jak začít? Ztrácíte se v záplavě diet, které nikdy nefungují tak, jak byste si představovali? Tak by tato kniha pro vás mohla být tou pravou.

kuchařky

Sám sobě výživovým poradcem

199 Kč
159 Kč
Ketodieta -20%
Ketogenická dieta dnes patří k nejoblíbenějším dietám a z dobrého důvodu. Prokázalo se, že pokud se aplikuje správně, spaluje tuk, omezuje záněty, pomáhá v boji s nádorovými onemocněními, vyrovnává hladiny hormonů a bakterií trávicího traktu, přispívá k léčbě neurologických chorob.
kuchařky

Ketodieta

249 Kč
199 Kč
Máma v kuchyni 2 -20%
Vařit pro děti může být někdy pořádný oříšek, a to obzvlášť tehdy, chcete-li se zavděčit mlsným jazýčkům malých strávníků, vytříbeným chutím tatínkům a třeba i starším sourozencům, a navíc ještě dbáte na to, aby bylo jídlo výživově hodnotné a zdravé.
kuchařky

Máma v kuchyni 2

199 Kč
159 Kč
Příručka jadranské snoubenky -20%
(4x)
Příběh lásky mezi Češkou a Chorvatem, proložený skvělými recepty ze slunné Dalmácie.
kuchařky

Příručka jadranské snoubenky

119 Kč
95 Kč
Staročeské umění kuchařské -20%
(1x)
Nové revidované vydání impozantního a dodnes nepřekonaného díla kuchařské historika dr. Čeňka Zíbrta.
kuchařky

Staročeské umění kuchařské

121 Kč
97 Kč
Výroba vína u malovinařů -20%
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy.
kuchařky

Výroba vína u malovinařů

135 Kč
108 Kč
Jíme zdravě - Grilovací speciál -20%
96 stran, 65 fantastických receptů, díky kterým zazáříte na každé grilovačce. Jak grilovat zdravě? Zbrusu nová kuchařka z dílny Jíme zdravě vám ukáže, že je to hračka! Těšte se na zdravější varianty oblíbených hitů, které znáte z každé grilovačky.
kuchařky

Jíme zdravě - Grilovací speciál

99 Kč
79 Kč
Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec -20%
Pomalu a lahodně! Sbírka receptů od populární food blogerky. Pomalý hrnec se stal miláčkem českých domovu – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptu.
kuchařky

Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec

229 Kč
183 Kč
Jižanská kuchařka -20%
Marsha Kocábová se nepovažuje za žádnou šéfkuchařku ani kulinářského guru, jen se chce podělit o vyzkoušené recepty, které pocházejí z jejího milovaného domova – amerického jihu. A proč? Hlavně proto, že už třicet let poslouchá, že „Američani jsou tlustí, protože pořád jedí jenom hamburgery“ anebo že „Američanky nevaří“.
kuchařky

Jižanská kuchařka

169 Kč
135 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 36 položek
1 2 3 4 > >>