Nejprodávanější audioknihy ke stažení - srpen 2021

Listopád
(12x)
Ptali jste se někdy sami sebe, jaký by byl váš život, kdyby v listopadu 1989 dopadlo všechno jinak?

Listopád

349 Kč
Saturnin
Poslechněte si slavnou teorii doktora Vlacha o míse s koblihami a jeho další originální nápady, zasmějte se nezapomenutelným příhodám věrného sluhy Saturnina a jeho nepraktického pána, tety Kateřiny a jejího syna Milouše.

Saturnin

269 Kč
Agnes a zakázaná hora
Agnes žije v pralesním kmeni Magrejů. Lidé z její vesnice se rodí s nějakým neobyčejným darem. Jakmile svůj dar objeví a ovládnou, musí jej na Úplňkové slavnosti předvést a složit přísahu, ve které přislíbí dar používat ku prospěchu celého kmene.

Agnes a zakázaná hora

349 Kč
Děvčátko Momo a ukradený čas
(1x)
Jsou věci, které potřebují čas… A nesmírně. Tik tak, je to tak. Ještě že v jednom kamenném italském divadle žije Momo, holčička s nádhernýma očima a se srdcem na dlani, která umí druhým báječně naslouchat. To každý nedovede.

Děvčátko Momo a ukradený čas

339 Kč
Kočka a město
Propletené příběhy o kočkách, Tokiu, osamělosti a vykoupení.

Kočka a město

349 Kč
Anastasia
Tato audiokniha je o sibiřské vševědce Anastasii, jejích hlubokých myšlenkách a pohledu na svět, na naši minulost a možnou budoucnost, kterou před námi otevírá.

Anastasia

219 Kč
Děti z Bullerbynu
(2x)
Připravili jsme v audio podobě výběr těch nejlepších příběhů z oblíbené knížky Astrid lindgrenové, které originálním způsobem vypráví herečka Libuše Šafránková. Mluvené slovo doprovází veselá, rozpustilá a místy zasněná hudba Skladatele Zdeňka Zdeňka.

Děti z Bullerbynu

199 Kč
Čtyři případy mladého Oldřicha z Chlumu
Audiokniha je malým dárkem těm posluchačům, kteří si zamilovali příběhy královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu.

Čtyři případy mladého Oldřicha z Chlumu

299 Kč
Drak spí
(4x)
V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Některá tajemství je lepší zapomenout.

Drak spí

319 Kč
Liška
(5x)
Špionážní thriller od světové legendy žánru v brilantním podání Otakara Brouska.

Liška

299 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 339 položek
1 2 3 .. 34 > >>