Nejprodávanější tituly - srpen 2021 - medicína

Psychologie vděčnosti a nevděčnosti
Unikátní titul známého českého psychologa dává čtenářům nahlédnout do tajů mezilidských vztahů.
medicína

Psychologie vděčnosti a nevděčnosti

169 Kč
Vývojová psychologie -7%
Publikace svou vyváženou koncepcí poskytujekomplexní pohled na problematiku psychického vývoje jedince. Toto vydání je v mnohém aktualizováno a doplněno o nové poznatky.
medicína

Vývojová psychologie

459 Kč
427 Kč
Zdravotnická psychologie
Základní učebnice pro předmět zdravotnická psychologie na všech stupních studia ošetřovatelství je koncipována jako teoreticko - praktický celek. V teoretické části seznamuje čtenáře s problematikou psychologie nemocných.
medicína

Zdravotnická psychologie

246 Kč
Chřipka a pandemie -10%
(3x)
Původní publikace zpracovaná českými lékaři shrnuje dostupná data publikovaná v posledních měsících v domácích i zahraničních odborných časopisech i dalších médiích a přináší odpovědi na celou řadu otázek, které mezi lidmi vyvolala mediální „pandemie“.
medicína

Chřipka a pandemie

179 Kč
161 Kč
Sexuální zneužívání dětí
V ojedinělé původní knize přední čeští odborníci psychiatrům, psychologům, právníkům, kriminologům a dalším čtenářům z řad odborné veřejnosti osvětlují na základě nejnovějších poznatků fenomén sexuálního zneužití.
medicína

Sexuální zneužívání dětí

314 Kč
Výživa při onkologickém onemocnění -10%
Publikace našich předních lékařů a jejich spolupracovníků obsahuje v první části souhrn obecných i konkrétních dietních doporučení především pro pacienty s onkologickým onemocněním, kteří mají problémy s výživou.
medicína

Výživa při onkologickém onemocnění

150 Kč
135 Kč
Zobrazuji 201 - 210 z 206 položek
<< < 1 .. 19 20 21