Nejprodávanější e-knihy - září 2021 - děti a mládež

Griša - Světlo a stíny -20%
(2x)
Alina Starková nikdy v ničem nevynikala, ale teď osud celé země leží v jejích rukách... První díl světového bestselleru! Ravka, kdysi mocná a hrdá země, se otřásá v základech. Pás neprostupné temnoty obývaný krvežíznivými nestvůrami, ji rozdělil na dvě části. Její budoucnost leží v rukou nic netušící dívky…
děti a mládež

Griša - Světlo a stíny

169 Kč
135 Kč
Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ -20%
(2x)
ZTRACENÝ PRINC JE PATNÁCTOU KNIHOU O HRANIČÁŘI WILLOVI A JEHO PŘÁTELÍCH. Will Dohoda a jeho učeňka Maddie dostanou naléhavé pozvání na hrad Araluen. Tam se dozvědí překvapivou novinu: galický princ zmizel a galický král požádal o pomoc.
děti a mládež

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ

199 Kč
159 Kč
V prázdnotě -20%
(1x)
Probudil se ve spánkové komoře na obrovské vesmírné lodi. Nepamatuje si kdo je, kde je, ani jak se sem dostal. Plavidlo je plné zmrazených mrtvých lidí a on jediný je naživu. Při postupném vybavování si své identity se setkává s nejednou překážkou.
děti a mládež

V prázdnotě

199 Kč
159 Kč
Návrat Temudžajů -20%
(1x)

Volavky se chystají do boje s válečníky z východních stepí Volavky se znovu vydávají na cestu v tomto osmém napínavém příběhu z dobrodružné série Bratrstvo. Skandie, vlast bratrstva Volavek, je v ohrožení. Temudžajové, nelítostní válečníci z východních stepí, se nikdy nevzdali plánů na její ovládnutí a nyní jsou zpět.

děti a mládež

Návrat Temudžajů

199 Kč
159 Kč
Spát v moři hvězd -20%
(2x)
Měl to být rutinní průzkum neobydlené planety. Ale když pod povrchem neznámého světa narazí xenobioložka Kira Navárezová na pozůstatek mimozemské stavby, změní to navždy nejen ji, ale i chod lidských dějin.
děti a mládež

Spát v moři hvězd

269 Kč
215 Kč
Kniha Prachu 1 -20%
(2x)
Triumfální návrat do světa Zlatého kompasu.
děti a mládež

Kniha Prachu 1

248 Kč
198 Kč
Prašina - Černý merkurit -20%
(5x)
Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynuly měsíce, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město.
děti a mládež

Prašina - Černý merkurit

145 Kč
116 Kč
Kouzla rodu Thornů -20%
(3x)
Elisabeth vyrůstala v jedné z austermérských veleknihoven. Od malička procházela kolem grimoárů – kouzelných knih, které šeptají na policích a chřestí železnými řetězy, jež jim brání v úniku.
děti a mládež

Kouzla rodu Thornů

229 Kč
183 Kč
Pět temných osudů -30%
(1x)

Sestra se postaví sestře, mrtví nemrtvým. Velkolepé finále série Temné koruny. Po hrozivém střetu s královnou Katharine leží povstání v troskách. Julesina kletba se vymkne kontrole a je pouze na Arsinoe, aby našla lék.

děti a mládež

Pět temných osudů

229 Kč
160 Kč
Vrány -20%
(1x)

Tenhle univerzitní spolek má svoje kouzlo! První díl čarodějnické fantasy. Vivi Deverauxová si plní velký sen - odchází na vysokou a konečně může začít znovu, být jiná, být svá. A právě proto chce vstoupit do sesterstva Kappa Rho Nu, nejproslulejšího dívčího spolku na škole s legendárními večírky a beneficemi.

děti a mládež

Vrány

219 Kč
175 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 221 položek
<< < 1 2 3 4 .. 23 > >>