Do třetice míří za dětmi věčně rozcuchaný kluk Alva se svými jedinečnými vynálezy! Přijíždí s kamarády Denisou a Filipem na speciálně upravené motorce rovnou ze závodu veteránů. A to je jen začátek.
První světélkující kniha vašeho dítěte s názvem Co skrývá noc je skvělý autorský počin výtvarnice Kateřiny Bažantové. Princip je přitom jednoduchý – díky textům a zábavným ilustracím procvičíte s dětmi počty, a to ideálně pod dekou a s baterkou.
Krásně ilustrovaná autorská kniha pro děti a začínající čtenáře. Poetický příběh o dětské fantasii, kterou může rozjitřit i taková drobnost jako nález starého klíče. Kniha pro malé i velké čtenáře.
Kokořín je celkem obyčejný hrad. Nikdo ale netuší, že vysoko v hradní věži bydlí rytíř Matyáš a kostlivec František. V Černém lese se usadil hejkal Luboš a maličký trpaslík Theodor.
Na stránkách knihy pohádek, které skvěle převyprávěla anglická spisovatelka Angela McAllister a ilustrovala výtvarnice, která si říká Aitch, ožívají malí, velcí, chlupatí i okřídlení tvorové.