Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - pro děti a mládež

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ -20%
(2x)
ZTRACENÝ PRINC JE PATNÁCTOU KNIHOU O HRANIČÁŘI WILLOVI A JEHO PŘÁTELÍCH. Will Dohoda a jeho učeňka Maddie dostanou naléhavé pozvání na hrad Araluen. Tam se dozvědí překvapivou novinu: galický princ zmizel a galický král požádal o pomoc.
pro děti a mládež

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ

199 Kč
159 Kč
Arila: Stříbrné město -20%

První fantasy kniha od hráče a youtubera Sterakdary! Národ Nurů už po staletí skáče z jednoho světa na druhý a hledá nový domov. Musí být neustále v pohybu, protože je pronásleduje šílená bohyně, která touží po jediném – zničit je.

pro děti a mládež

Arila: Stříbrné město

199 Kč
159 Kč
Prohnilé město -20%
(2x)

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo! Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada.

pro děti a mládež

Prohnilé město

219 Kč
175 Kč
Královna ničeho -20%
(3x)

On bude zkázou koruny a ničitelem trůnu. Série Krutý princ vrcholí. Získat moc je snazší než si ji udržet. Jude na to přišla, když ji zrada krále Cardana připravila o všechno. Je však odhodlaná dostat zpět, co jí patří – a příležitost se brzy naskytne.

pro děti a mládež

Královna ničeho

219 Kč
175 Kč
Kniha Prachu 1 -20%
(2x)
Triumfální návrat do světa Zlatého kompasu.
pro děti a mládež

Kniha Prachu 1

248 Kč
198 Kč
Šest vran -20%
(4x)
Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. A když se objeví neodolatelná zakázka? Je čas sehnat si pomocníky.
pro děti a mládež

Šest vran

219 Kč
175 Kč
Spát v moři hvězd - Kniha II. -20%
(2x)
Xenobioložka Kira Navárezová na průzkumné misi objevila mimozemský organismus a celý život se jí obrátil vzhůru nohama. Měkké ostří – jak organismus pojmenovala – ukrývá řadu děsivých tajemství.
pro děti a mládež

Spát v moři hvězd - Kniha II.

269 Kč
215 Kč
Ostrov kočky Šré -20%
(3x)
Představte si, že se omylem ocitnete na neznámé planetě s jediným ostrovem, kde se dějí zvláštní věci. Utíká vám čaj z bucláčku, kolem vás létají skleněná vejce, v moři plavou ryby s kovovými šupinami a vodopád teče obráceně.
pro děti a mládež

Ostrov kočky Šré

99 Kč
79 Kč
Smrtka -20%
(4x)
První část strhující nové knižní série od Neala Shustermana, autora čtenářského hitu Bez šance. Ve světě budoucnosti lidstvo zvítězilo nad nemoci, stárnutím a nakonec i nad smrtí. Nikdo neumírá a Zemi hrozí přelidnění. Jedinými, kdo může ukončit život, jsou tak „smrtky“. Dva mladí lidé, Citra…
pro děti a mládež

Smrtka

209 Kč
167 Kč
Kouzla rodu Thornů -20%
(2x)
Elisabeth vyrůstala v jedné z austermérských veleknihoven. Od malička procházela kolem grimoárů – kouzelných knih, které šeptají na policích a chřestí železnými řetězy, jež jim brání v úniku.
pro děti a mládež

Kouzla rodu Thornů

229 Kč
183 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 302 položek
1 2 3 .. 31 > >>