Ke stažení

Šest vran

Nakladatel: Fragment 2017
Ihned
339 Kč

Anotace

Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. A když se objeví neodolatelná zakázka? Je čas sehnat si pomocníky. Zloděj, trestanec, hazardní hráč, černá ovce rodiny, špionka a kráska-zabiják – šest nebezpečných psanců, kteří se pokusí dostat se do...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(7x)

Vaše hodnocení
Jedna divoká partička a vloupání století, i tak by se dala tahle knížka popsat. Ani jeden ze členů či členek se nedá opomenout, každý je svým způsobem rozbitý, jenom dohromady jsou schopní vyřešit každou bezvýchodnou situaci. A že jich bude! Tohle je prostě skvělá divoká jízda plná plánů, útěků, gangů a podrazů. Rozhodně bych nechtěla skončit na dně Barrelu. Není to vůbec pěkné místo.
Knihu jsem si poslechla v audio verzi. Naprosto mě dostalo skvělé ztvárnění, hlasy bezvadně pasují k postavám a děj je strhující. Líbí se mi dějová linka, která není jednoznačně předvídatelná a velmi se těším na pokračování.
Nebyla jsem příliš velkým fanouškem série Griša, ne že by knihy byly špatně napsané, ale byly pro mě záležitostí až příliš klasickou z výběrů YA, příliš důležitá milostná linka, která občas zadusila jinak skvěle propracovaný svět a zápletku.
Proto jsem byla skeptická, když jsem otevřela Šest vran.
No, nemohla jsem mýlit víc. Šest vran...
Více
Podlehl jsem vlivu z YT a koupil si jí. Vizuál knihy je úžasný, to jak je celá krásně černá. Příběh a postavy jsou super. Svět, ve kterém se příběh odehrává je hodně zajímavě vymyšlený a originální.
Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Kaz Brekker je spolu s Artemisem Fowlem mojí nejoblíbenější literární postavou, je neuvěřitelně mistrně napsaný a rozhodně zanechává dojem. Ale to i všechny ostatní postavy.
V knize je i pár milostných linek, ale kniha není především o nich, což je dost osvěžující, takže mě při čtení v ničem...
Více
Přečetla si knihkupkyně - Hradec Králové

Kdo by to řekl, že budu fandit zlodějům a budu si přát, aby se loupež podařila? Já rozhodně ne. Tito zloději si ale získali má srdce, svým charakterem, příběhem a vychytralostí! Od knihy jsem čekala hodně (díky recenzím), ale dostala jsem mnohem víc!
"Šest lidí a šest způsobů, jak se všechno může zhatit " To v kostce vystihuje tuto fantasy o partě náctiletých černých duší, co společně absolvují misi, jejíž pravidla a nečekané zvraty se mění s každým otočením stránky. . Tak tady byla hlavním jmenovatelem rozporuplnost. - Na jedné straně roztrpčenost nad těžkopádným rozjezdem a...
Více
Zobrazit další (4)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Šest vran
Autor:
Bardugová, Leigh
Nakladatel:
Fragment
EAN:
EK279156
Doporučená prodejní cena:
339 Kč
Originál:
Six of Crows
Překlad:
Žemlová, Julie
Popis:
Elektronická kniha, 384 stran, bez zabezpečení DRM, 3,2 MB ePUB ePUB, 4,9 MB Mobi Mobi, 8,4 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2017