Leigh Bardugo - Six of Crows 1

Six of Crows 1

Nakladatel: Orion 2021
Šest vran

Šest vran

449 Kč
Skladem
449 Kč
Šest vran

Šest vran

359 Kč
Rozebráno
359 Kč
pohlídat
Šest vran

Šest vran

332 Kč
Rozebráno
332 Kč
pohlídat
Rozebráno
242 Kč
pohlídat
Six of Crows

Six of Crows

242 Kč
Rozebráno
242 Kč
pohlídat

Anotace

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore. Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at a deadly heist that could make him rich beyond his...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(7x)

Vaše hodnocení
Jedna divoká partička a vloupání století, i tak by se dala tahle knížka popsat. Ani jeden ze členů či členek se nedá opomenout, každý je svým způsobem rozbitý, jenom dohromady jsou schopní vyřešit každou bezvýchodnou situaci. A že jich bude! Tohle je prostě skvělá divoká jízda plná plánů, útěků, gangů a podrazů. Rozhodně bych nechtěla skončit na dně Barrelu. Není to vůbec pěkné místo.
Knihu jsem si poslechla v audio verzi. Naprosto mě dostalo skvělé ztvárnění, hlasy bezvadně pasují k postavám a děj je strhující. Líbí se mi dějová linka, která není jednoznačně předvídatelná a velmi se těším na pokračování.
Nebyla jsem příliš velkým fanouškem série Griša, ne že by knihy byly špatně napsané, ale byly pro mě záležitostí až příliš klasickou z výběrů YA, příliš důležitá milostná linka, která občas zadusila jinak skvěle propracovaný svět a zápletku.
Proto jsem byla skeptická, když jsem otevřela Šest vran.
No, nemohla jsem mýlit víc. Šest vran...
Více
Podlehl jsem vlivu z YT a koupil si jí. Vizuál knihy je úžasný, to jak je celá krásně černá. Příběh a postavy jsou super. Svět, ve kterém se příběh odehrává je hodně zajímavě vymyšlený a originální.
Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Kaz Brekker je spolu s Artemisem Fowlem mojí nejoblíbenější literární postavou, je neuvěřitelně mistrně napsaný a rozhodně zanechává dojem. Ale to i všechny ostatní postavy.
V knize je i pár milostných linek, ale kniha není především o nich, což je dost osvěžující, takže mě při čtení v ničem...
Více
Přečetla si knihkupkyně - Hradec Králové

Kdo by to řekl, že budu fandit zlodějům a budu si přát, aby se loupež podařila? Já rozhodně ne. Tito zloději si ale získali má srdce, svým charakterem, příběhem a vychytralostí! Od knihy jsem čekala hodně (díky recenzím), ale dostala jsem mnohem víc!
"Šest lidí a šest způsobů, jak se všechno může zhatit " To v kostce vystihuje tuto fantasy o partě náctiletých černých duší, co společně absolvují misi, jejíž pravidla a nečekané zvraty se mění s každým otočením stránky. . Tak tady byla hlavním jmenovatelem rozporuplnost. - Na jedné straně roztrpčenost nad těžkopádným rozjezdem a...
Více
Zobrazit další (4)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Six of Crows 1
Autor:
Bardugo, Leigh
Nakladatel:
Orion
EAN:
9781780622286
ISBN:
978-1-78062-228-6
Doporučená prodejní cena:
269 Kč
Popis:
1× kniha, brožovaná, 494 stran, anglicky
Rozměry:
12,7 × 19,7 cm
Rok vydání:
2021
Jazyk:
anglicky