Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - fantasy

Nasterea
(4x)
Třetí díl pentalogie Naslouchač.
fantasy

Nasterea

289 Kč
Dryák
(1x)
Přemyslovské Trojkrálovství stojí na osudové křižovatce – buď přijme nadvládu námořních velmocí Anglie a Holandska a zůstane jen druhořadou kontinentální mocností, nebo je vyzve na souboj pomocí novou bojovou látkou vyzbrojeného loďstva.
fantasy

Dryák

248 Kč
Čas čarodějnic 3: Kniha života
(1x)
Závěrečný díl světově úspěšné trilogie. Hlavní hrdinové a milenci, čarodějnice Diana Bishopová a upír Matthew Clairmont, se vracejí v čase z alžbětinského Londýna zpět do naší současnosti.
fantasy

Čas čarodějnic 3: Kniha života

279 Kč
Zvon
(3x)
Dlouho očekávané finále bestsellerové trilogie! Bude ve světě, jenž si podmanil smrt, lidstvo nakonec zničeno bytostmi, které samo stvořilo? Ve světě smrtek je všechno jinak. Citra a Rowan zmizeli. Plovoucí město Trvalka je pryč.
fantasy

Zvon

349 Kč
Falešná hodnota
Nové dobrodružství Petera Granta… a zároveň nový rozjezd! Jsme stále v Londýně, ale Peter už nepracuje u metropolitní policie. Po uzavření případu Muže bez tváře a dalších peripetiích se Peter usazuje a připravuje se na otcovskou roli...
fantasy

Falešná hodnota

239 Kč
Hobit
(20x)
Elektronické vydání kultovní knihy s revidovaným překladem, která přináší pohádkový příběh o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem.
fantasy

Hobit

148 Kč
Oceán na konci cesty
(4x)
Sussex, Anglie: vypravěč středního věku se kvůli pohřbu vrací do kraje svého dětství. Táhne ho to ke statku na konci vesnické cestičky, kde ve svých sedmi letech potkal nanejvýš pozoruhodnou dívku, Lettie Hempstockovou.
fantasy

Oceán na konci cesty

278 Kč
Stín nad Trevírem
(2x)
Svižné dobrodružství, které si v ničem nezadá s eskapádami slavné partičky z Rozmaru a anglických říčních božstev.
fantasy

Stín nad Trevírem

169 Kč
Vrchol vulkánu
(1x)
Třiadvacet nejlepších povídek, které od první do poslední vyhrály významné ceny, vychází v jediném svazku a spolu s tím se v českém překladu poprvé šířeji představuje vskutku neobyčejný prozaik.
fantasy

Vrchol vulkánu

348 Kč
Pán prstenů
(12x)
První díl trilogie Pán prstenů.
fantasy

Pán prstenů

148 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 680 položek
1 2 3 .. 68 > >>