Nejprodávanější knihy - leden 2022 - filosofie a náboženství

Odpoledne křesťanství -20%
Kniha Odpoledne křesťanství pojednává o proměnách víry v lidských životech i v dějinách a využívá k tomu metodu kairologie – teologicko-sociologické interpretace změn v oblasti náboženství, kultury a společnosti.
filosofie a náboženství

Odpoledne křesťanství

349 Kč
279 Kč
Klaun si povídá s Bohem -20%
(2x)
Jiří Suchý je člověk mnoha profesí. Zpěvák, divadelník, básník a výtvarník, kterého zná u nás snad každý. Ne každý ale ví, že jeho hudební kariéra, jak sám říká, začala v pražském kostele svaté Anežky České, kde jako malý hoch ministroval.
filosofie a náboženství

Klaun si povídá s Bohem

250 Kč
200 Kč
Mysterium Coniunctionis III. -20%
Třetí díl studie rozdělování a spojování duševních protikladů v alchymii charakterizuje hermeneutická práce přibližující současnému člověku symboliku, jejíž pomocí chtěl autor „popsat či zformulovat religiózní prožitek ...
filosofie a náboženství

Mysterium Coniunctionis III.

498 Kč
398 Kč
O málo menší než andělé -20%
Co je největším problémem naší doby? Molekulární biolog a katolický kněz Marek Orko Vácha odpovídá na tuto otázku v sedmi obrazech.
filosofie a náboženství

O málo menší než andělé

101 Kč
81 Kč
Nietzsche -20%
Nezbytná četba pro každého, kdo se zajímá o filozofii jednoho z nejzáhadnějších a nejproslulejších světových myslitelů. Žádný jiný moderní filozof není tak vlivný jako Friedrich Nietzsche (1844–1900), a žádný není tak špatně chápán.
filosofie a náboženství

Nietzsche

398 Kč
318 Kč
Zvířata v Hebrejské bibli a v židovské tradici -20%
Monografie „Zvířata v hebrejské bibli a židovské tradici“ se zabývá zvířecím světem v klasických textech judaismu a v tradici od starověku až po současnost. Základním biblickým textem, který definuje vztah mezi člověkem a zvířaty, je v knize Genesis
filosofie a náboženství

Zvířata v Hebrejské bibli a v židovské tradici

299 Kč
239 Kč
Znamení neznámého -20%
(2x)
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
filosofie a náboženství

Znamení neznámého

399 Kč
319 Kč
Tichá dřina -20%
Co cítíme, když se začne mluvit o sociální třídě? Rozčílení, rozpaky, stud? Máloco prozradí naši třídu tak, jako typ emoce, kterou pocítíme, když se třída objeví jako téma hovoru.
filosofie a náboženství

Tichá dřina

290 Kč
232 Kč
Tři vlny dobrovolníků a Nová Země – 1. díl -20%
V roce 1945, když byla za druhé světové války vypuštěna atomová bomba, naši „ochránci“ a „strážci“ ve vesmíru zjistili, že Země nabrala kurz směrem ke katastrofě.
filosofie a náboženství

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země – 1. díl

440 Kč
352 Kč
Filosofie, která přišla o rozum -20%
Jsou tři témata, o nichž se až posedle diskutuje: gender, práva zvířat a eutanazie. V akademickém světě se těmito otázkami zabývají tři politicky korektní disciplíny: gender studies, animal studies a bioetika.
filosofie a náboženství

Filosofie, která přišla o rozum

348 Kč
278 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 651 položek
1 2 3 .. 66 > >>