Nejprodávanější tituly - březen 2022 - romantika

Jax -20%
(3x)
Moje první setkání s Jaxem Blackwoodem nedopadlo zrovna nejlépe. Na svou obranu chci ovšem říct, že jsem netušila, že je to právě Jax Blackwood – kdo by taky čekal, že v supermarketu potká legendárního rockera?
romantika

Jax

479 Kč
383 Kč
V Řecku, a bez vindry -20%
Xandros si nenechá diktovat, nenechá se vydírat. A byť by toužil získat, co mu ten nestoudný muž nabízí, podmínku – že si vezme jeho dceru za manželku a zplodí s ní dítě – odmítá splnit!
romantika

V Řecku, a bez vindry

69 Kč
55 Kč
Nepřístupný lord Danforth -20%
(2x)
Abigail je půvabná debutantka s velkým věnem, ale nevalným rodokmenem. Proto je velmi zaskočená, že o její ruku požádal Benedikt Moore, vévoda Danforth.
romantika

Nepřístupný lord Danforth

109 Kč
87 Kč
O čem slečna nemluví -20%
Setkali se, a bylo to, jako když se srazí dvě hvězdy! Vše vybuchlo a rozzářilo se. A oběma to vyrazilo dech. Jenže potom přišlo ráno a Nikos byl zase tím cynickým milionářem, odmítajícím všechny závazky.
romantika

O čem slečna nemluví

69 Kč
55 Kč
Domek v Irsku -20%
(2x)
Hannah vymění kariéru právničky z Manchesteru za kurz vaření v Irsku.
romantika

Domek v Irsku

399 Kč
319 Kč
Pouštní sokol -20%
Jako dravec se Kádír, vládce pohádkové pouštní říše, vrhl na Caitlin. Na obyčejnou skotskou fotografku, žijící z ruky do pusy. Vrhl se na ni a chtěl zpět to, oč ho připravila! A chtěl to hned…
romantika

Pouštní sokol

69 Kč
55 Kč
Rebelky z Oxfordu - Jak svrhnout vévodu -20%
(6x)
Píše se rok 1879 a svět ovládaný muži se otřese v základech. Annabelle Archerová dostane jedinečnou příležitost stát se jednou z prvních studentek Oxfordské univerzity.
romantika

Rebelky z Oxfordu - Jak svrhnout vévodu

399 Kč
319 Kč
Těla nelžou -20%
To, co Mia tvrdí, že udělal, aby se jí pomstil, není pravda! Takový bastardi Rocco přece není…! Ale Mia na to má důkazy! Rocco, muž, jehož milovala, ji falešně obvinil a zapudil.
romantika

Těla nelžou

69 Kč
55 Kč
Nevinná třicítka -20%
Ivy může pomoci jenom expert na jednu noc! Louis už před léty zjistil, že lidé se zamilovávají do těch nesprávných partnerů, a tak se rozhodl – nezamilovávat se. Ani do Ivy!
romantika

Nevinná třicítka

69 Kč
55 Kč
Manželství na dálku -20%
(1x)
„Myslím, že bychom se měli vzít,” navrhne Kate, dcera správce Elmwoodského panství čerstvému dědici, lordu Danieli Fairfaxovi.
romantika

Manželství na dálku

109 Kč
87 Kč
Hledá se otec -20%
Bohatý majitel kasina a ranče Desmond Pierce se ocitá v nečekaném víru událostí. Setkává se s tajemnou kráskou Nicole, která se po smrti sestry stará o jejího čtrnáctiletého syna.
romantika

Hledá se otec

69 Kč
55 Kč
Ideální manželka -20%
Jack si musí najít manželku... Kde má však tu dokonalou ženu najít?
romantika

Ideální manželka

319 Kč
255 Kč
Sázka na jistotu -20%
Jackson Cooper toužil po pozemcích své nezkušené sousedky Cricket, kterou znal už od dětství. A tak se rozhodl, že jí z první ruky ukáže, jak těžká je práce farmářky a jak se ona pro ni málo hodí.
romantika

Sázka na jistotu

69 Kč
55 Kč
Hříšnice z nové Anglie -20%
Marissa: Herkula jsem potkala na pláži. Očaroval mě… Jenže jsem byla nesmělá, nenápadná… pastorova dcera… vedená otcem k dokonalosti!
romantika

Hříšnice z nové Anglie

69 Kč
55 Kč
Ďábel nosí černou -20%
(1x)
Skutečně má srdce tak černé jako svůj značkový oblek? Maddie Goldbloomová vymyslela plán, jak zajistit, aby bylo v jejím životě vše perfektní – od kariéry v módním průmyslu přes stylový byt v New Yorku až po jejího přítele pediatra.
romantika

Ďábel nosí černou

399 Kč
319 Kč
Líc a rub lásky -20%
Krásná a nezávislá majitelka galerie Piper věnuje veškerou svou vášeň umění. Je přesvědčená, že jí nic nechybí, obzvláště ne vztahy s muži.
romantika

Líc a rub lásky

69 Kč
55 Kč
Slunečné dny a mořský vánek -20%
Na trajektu směřujícím na ostrov Wight opouští Jodie svůj londýnský život, kariéru i manžela. Má v plánu uchýlit se načas na bratrův útulný hausbót Slunečné dny, kde doufá, že nalezne ticho a klid.
romantika

Slunečné dny a mořský vánek

399 Kč
319 Kč
Zlomený rytíř -20%
(1x)
Ne všechny příběhy se odehrávají stejně. Některé mají trýznivé kapitoly, chybějící odstavce a hořkosladký konec. Luna Rexrothová je všemi milovaná stydlivka. Milá. Obětavá. Laskavá. Falešná.
romantika

Zlomený rytíř

309 Kč
247 Kč
Utajené noci -20%
Zádumčivý miliardář se zamiluje, když si najme chůvu, která se má starat o jeho malý uzlíček radosti. Můj život měl řád. Byl předvídatelný a hladký jako moje skotská. Měl jsem se ženami milostné poměry, jež měly předem jasně definovaný začátek a kone
romantika

Utajené noci

349 Kč
279 Kč
Hledá se vévodkyně -20%
(1x)
Oliver, vévoda z Theakstone, nutně potřebuje najít vhodnou manželku. Avšak skrývá tajemství, které leckterou ženu odradí – vychovává totiž svou nemanželskou dceru.
romantika

Hledá se vévodkyně

109 Kč
87 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 503 položek
1 2 3 .. 26 > >>