Nejprodávanější e-knihy - duben 2022 - beletrie

Bílá Voda
(10x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.
beletrie

Bílá Voda

449 Kč
Ďáblova čísla
Při běžné úřední cestě královského písaře Jiřího Adama z Dobronína do Dvora Králové dojde ve městě k vraždě. I když se radnice snaží utajit její okolnosti, mezi lidmi se rychle šíří panika, protože okolnosti napovídají, že jde o zásah temných sil.
beletrie

Ďáblova čísla

199 Kč
Domek v Irsku
(5x)
Hannah vymění kariéru právničky z Manchesteru za kurz vaření v Irsku.
beletrie

Domek v Irsku

339 Kč
Dalších 365 dní
(2x)
Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen.
beletrie

Dalších 365 dní

319 Kč
Zaslíbené země
(2x)
Volné, dlouho očekávané pokračování mezinárodního bestselleru Klub nenapravitelných optimistů (prestižní Prix Goncourt des lycéens, přeloženo do 11 jazyků, 14 tisíc prodaných výtisků českého překladu).
beletrie

Zaslíbené země

398 Kč
Opona
(2x)
Román Opona je existenciální dystopií s prvky mysteriózního thrilleru.
beletrie

Opona

259 Kč
Lov
(1x)

Existuje temnota, kterou nerozjasní ani slunce. Sedmý případ kriminalisty Servaze. Jasná záře úplňku osvětluje hranici lesa, ze kterého se vynoří vyděšený jelen. Není to ale obyčejné zvíře… jeho oči jsou lidské. Kriminalistu Martina Servaze přivolají na místo nehody, kde auto srazilo nahého muže s jelení hlavou.

beletrie

Lov

299 Kč
Gott
Hvězda, mýty — a skutečnost. Největší popovou hvězdou v Československu byl Karel Gott — a v jistém smyslu jí v Česku zůstává dodnes. Jeho příběh však není tradičním vyprávěním o hudebním velikánovi.
beletrie

Gott

289 Kč
Morový testament
(2x)
Vražda italského studenta, který začal navštěvovat rétorickou školu Jindřicha z Isernie, je nepochopitelná. Neměl žádné peníze ani nepřátele a v Praze byl teprve tři týdny.
beletrie

Morový testament

199 Kč
Bretaňské speciality
Devátý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa. První letní dny v bretaňském Saint-Malo, kdysi městě korzárů a nyní kulinářském ráji…
beletrie

Bretaňské speciality

229 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>