Nejprodávanější tituly - květen 2022 - romantika

Zachráněna kapitánem -20%
(1x)
Zachráněna kapitánem Na lodi plující z Irska do Anglie se seznámí dvě krásné mladé dívky. Obyčejná guvernantka Claire a urozená lady Rebeka, které jsou si k nerozeznání podobné.
romantika

Zachráněna kapitánem

109 Kč
87 Kč
Domek v Irsku -20%
(2x)
Hannah vymění kariéru právničky z Manchesteru za kurz vaření v Irsku.
romantika

Domek v Irsku

399 Kč
319 Kč
Nebezpečně návykové noci -20%
Nemám zájem o nic vážného…, řekl, a Zoe to uklidnilo, i když by asi měla chtít se svým prvním milencem prožít „něco vážného“.
romantika

Nebezpečně návykové noci

69 Kč
55 Kč
Bouřlivá noc -20%
V okamžiku, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc.
romantika

Bouřlivá noc

209 Kč
167 Kč
Jak se krotí playboy -20%
Od okamžiku, kdy Emiliano Becky uviděl, měl jasno. Veselá Angličanka, na kterou se tak dobře dívalo, měla sice ráda zvířata, takže se hodila na práci „slečny ke psům“, a přitahovala ho, protože u něj ale měla být zaměstnaná, nikdy s ní nebude nic mít
romantika

Jak se krotí playboy

69 Kč
55 Kč
Drahý nepřítel -20%
V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět.
romantika

Drahý nepřítel

429 Kč
343 Kč
Opravdová láska -20%
Víkend plný vášně neskončil dobře. Charismatický lékař Grant Everett byl zděšen, když se dozvěděl, že jeho milenkou je čerstvá maturantka, osmnáctiletá Harley.
romantika

Opravdová láska

69 Kč
55 Kč
A sežehly je plameny -20%
Byl král, který si musel zachovat chladnou hlavu a který se musel za všech okolností ovládat! Jenže pokud bylo Alexiovým údělem být králem, osudem Tinley bylo být jeho pokušením.
romantika

A sežehly je plameny

69 Kč
55 Kč
Mou svobodu za tvou -20%
Lucy svůj únos pečlivě naplánovala! Vybrala si místo, čas, našla si příležitost a zvolila si svého únosce. Jenom tak totiž mohla uniknout muži, který ji ničil a hrozil, že ji zničí.
romantika

Mou svobodu za tvou

69 Kč
55 Kč
Smlouva s hraběnkou -20%
Madelyn odmala žije na hradě, který se od středověku vůbec nezměnil. Má před sebou úkol – splnit poslední přání výstředního otce a provdat se za šlechtice Jacka Ransoma!
romantika

Smlouva s hraběnkou

109 Kč
87 Kč
Struny srdce -20%
Jedinou cestou z osamění a smutku je otevřít srdce a nechat se jím vést. Nový román Melanie Moreland vypráví o síle hudby, lásky a pochopení. Charlotte se utápí v zoufalství v nenáviděné práci ve firmě svého bohatého otce.
romantika

Struny srdce

269 Kč
215 Kč
Proti jeho pravidlům -20%
(1x)
Pro Millii je Hunter splněným snem. Nejenom, že jí může pomoci jako právník, díky němu se jí daří vymanit se z vězení, do něhož se sama zavřela.
romantika

Proti jeho pravidlům

69 Kč
55 Kč
Pod plnými plachtami -20%
„Postarám se, aby se celý svět dozvěděl, že se staneš mou ženou.“ To řekl Valerio Daniele, ale nechtěl jí tím vyznat lásku.
romantika

Pod plnými plachtami

69 Kč
55 Kč
Nesnesitelný vévoda -20%
Cassandra Pomfretová má jasné názory, které se nebojí vyslovit nahlas. Jenomže její příliš odvážná ústa způsobí pozdvižení a její zoufalý otec, v naději, že ji manžel zkrotí, rozhodne, že se její milovaná sestra neprovdá, dokud nebude pod čepcem ona.
romantika

Nesnesitelný vévoda

429 Kč
343 Kč
Nečekané souznění -20%
Když Keaton Richmond přijímal Tami jako novou osobní asistentku, měl o ní zpočátku dost velké pochyby. Nezdála se mu dost profesionální a také ho znepokojivě přitahovala.
romantika

Nečekané souznění

69 Kč
55 Kč
Láska a jiná slova -20%
Macy Sorensenová vede klidný, byť citově trochu plochý život, který jí poskytuje pocit jistoty a bezpečí: profesně se jí daří jako ambiciózní rezidentce na pediatrickém oddělení místní nemocnice a stěžovat si nemůže ani na svého partnera, ...
romantika

Láska a jiná slova

398 Kč
318 Kč
Území vlků -20%
Lydia Susiová se naplno věnuje ochraně vlků v jejich přirozeném prostředí. Když hotelový řetězec začne zastavovat pozemky v sousedství rezervace a začne budovat obrovský obytný komplex, Lydia patří k nejsilnějším odpůrcům výstavby...
romantika

Území vlků

429 Kč
343 Kč
Jiskra mezi námi -20%
Kariéra módní stylistky Alice má šanci se konečně pořádně rozjet díky zakázce pro Spencera Riggse, jednu z nejžádanějších hvězd country v Nashvillu.
romantika

Jiskra mezi námi

69 Kč
55 Kč
Bridgertonovi: Nečekaná láska -20%
(1x)
Když nechvalně proslulý londýnský hejsek Michael Stirling spatří Francesku Bridgertonovou, okamžitě se do ní zamiluje.
romantika

Bridgertonovi: Nečekaná láska

299 Kč
239 Kč
Bridgertonovi: Čekanka -20%
(1x)
Další kniha z oblíbené série o Bridgertonových.
romantika

Bridgertonovi: Čekanka

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 447 položek
1 2 3 .. 23 > >>