Nejprodávanější knihy - červenec 2022 - kuchařky

Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem -10%
Zdeněk Pohlreich vydává ve svém nakladatelství Sevruga první neautorskou kuchařku manželů Tuana a Lan, kteří v Čechách úspěšně provozují pravá vietnamská bistra.
kuchařky

Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem

459 Kč
413 Kč
Chvála české kuchyně - bible české gastronomie -10%
Poprvé v naší vydavatelské praxi vychází kniha Chvála české kuchyně - tradice, jídlo, stolování, osobnosti, která mapuje celé panorama české gastronomie.
kuchařky

Chvála české kuchyně - bible české gastronomie

649 Kč
584 Kč
RAW veganské nepečení -66%
Emily Von Euw, tvůrce populárního blogu „This Rawsome Vegan Life“, připravuje pohoštění, které je tak fenomenální a tak ohromující, že ho lze považovat za mistrovské dílo.
kuchařky

RAW veganské nepečení

399 Kč
134 Kč
Sicilská kuchyně -10%
Autor popisuje recepty na typická sicilská jídla, která jsou nejen zdravá, jejich příprava zabere leckdy doslova pár minut, ale především suroviny na ně jsou běžně dostupné i v České republice.
kuchařky

Sicilská kuchyně

399 Kč
359 Kč
Výživou ke změně -70%
(2x)
Jak vařit, když jíme každý jinak a nezbláznit se z toho?
kuchařky

Výživou ke změně

299 Kč
89 Kč
Bez masa -10%
Chcete jíst méně masa nebo přestat jíst maso, a nerezignovat přitom na dobré jídlo? Jste vegetariáni? Hledáte inspiraci na bezmasé večeře či pohoštění pro přátele? Kuchařka Bez masa vám nabízí více než 120 receptů vyzkoušených redakcí Apetitu.
kuchařky

Bez masa

399 Kč
359 Kč
Kvašená zelenina pro zdraví a vitalitu -10%
Kvašená zelenina je už tisíce let tradiční potravinou snad všech národů. Moderní dobou pozapomenutá zásobárna velkého množství živin se ve 3. tisíciletí stává „vycházející hvězdou výživy“, nově objevovanou nejen těmi, kteří chtějí upevnit své zdraví.
kuchařky

Kvašená zelenina pro zdraví a vitalitu

349 Kč
314 Kč
Sportovní výživa pro vegetariány a vegany -55%
Autorka, sportovní výživová specialistka, čtenářům vysvětluje výhody a nevýhody (ale i potenciální rizika) sportujících vegetariánů, radí, jak se udržet v kondici, a nezapomíná ani na mnoho užitečných rad a také receptů na vhodná a chutná jídla.
kuchařky

Sportovní výživa pro vegetariány a vegany

199 Kč
89 Kč
Jídlo na prvním místě -10%
(6x)
To, co se dozvíte v této mimořádné knize, zní jako zázrak. Obnova sil, lepší trávení, zbavení se zdravotních problémů a jen tak mimochodem optimalizace hmotnosti.
kuchařky

Jídlo na prvním místě

379 Kč
341 Kč
Velký dietní plán III. -10%
Velký dietní plán III poslouží jako inspirace i jako jednoduchý návod na to, jak se začít stravovat zdravě. Neobsahuje totiž pouze 10 jídelníčků na různá témata, ale i 10 zajímavých článků a velký nákupní seznam s konkrétními tipy produktů.
kuchařky

Velký dietní plán III.

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 131 - 140 z 149 položek
<< < 1 .. 12 13 14 15 > >>