Nejprodávanější tituly - září 2022
osobnosti a osudy
- 20%
Miroslav Karas působil v Rusku jako zahraniční reportér České televize a stal se svědkem mnoha zásadních momentů moderní ruské historie. Přinášel reportáže z dění v Donbasu i na Krymu, informoval o soudu s pilotkou Savčenkovou, zblízka sledoval Vladimira Putina a z první ruky zažil Olympijské hry v Soči.
osobnosti a osudy
Ukázky
A odkud bych asi tak byl?
279 Kč
223 Kč
- 10%
První české vydání memoárů významné francouzské autorky, držitelky Nobelovy ceny za literaturu.
osobnosti a osudy
Ukázky
Roky
399 Kč
359 Kč
- 10%
Hvězda, mýty — a skutečnost. Největší popovou hvězdou v Československu byl Karel Gott — a v jistém smyslu jí v Česku zůstává dodnes. Jeho příběh však není tradičním vyprávěním o hudebním velikánovi.
osobnosti a osudy
Ukázky
Gott
499 Kč
449 Kč
- 20%
Chcete se opravdu od srdce zasmát a pobavit? Pak se seznamte s dědou Evženem, kterého vzala na dovolenou na Kubu jeho třicetiletá vnučka.
osobnosti a osudy
Ukázky
Třešně v rumu
237 Kč
190 Kč
- 10%
Již páté vydání úspěšného titulu vychází na luxusním italském křídovém papíře, opět s plnobarevnou obálkou.
osobnosti a osudy
Raději zešílet v divočině
697 Kč
627 Kč