Čtvrtá kniha podle originální chronologie.Machinace zlého a ambiciózního lorda Tamakury uvedou do pohybu události této ságy, která je zatím nejdelším a nejnapínavějším Usagiho dobrodružstvím.
Po nezdaru předchozí průzkumnické mise se Eren nachází v moci Vojenské policie, ale Armin ho nemíní nechat na holičkách a vypracuje plán na jeho osvobození.
Tým pod Šikamaruovým vedením konečně dostihl čtveřici nindžů ze Skryté zvučné, doprovázející Sasukeho v cestě za novým pánem. Oročimaruovi oblíbenci neberou mladé bojovníky z Konohy jako hrozbu a tak se jim staví po jednom.
Šikamaruův tým konečně dostihl Oročimaruovy poskoky prchající se zapečetěným Sasukem do náruče svého pána. Začíná boj a krom Sasukeho jsou v sázce životy všech zúčastněných. Nindžové ze Zvučné nebudou brát zajatce.
Pokud jste malý kluk s poněkud svébytným názorem na morálku, domácí úkoly, úklid a školní docházku, nemůžete mít lepšího parťáka než tygra. A co na tom, že se ostatním jeví jako plyšový. Hlavně když s vámi prožívá všemožná dobrodružství.
Komiksová kniha, která má 300 barevných stran, prostě stojí za to!!! Příběhy plné humoru, napětí a lidové „fylozofie“. Vhodné jako dárek i do autobusu. Upozorňujeme, že kniha je psána česky i anglicky, takže vám ji mohou v cizině ukrást.
Sasuke se setkává se svým dlouho pohřešovaným bratrem a není to zrovna přátelské setkání. V bitvě šaringanů se pomalu odkrývá tragická historie rodu Učihů a Džiraja má co dělat, aby udržel situaci pod kontrolou.