Nejprodávanější tituly - listopad 2023

Toyen
(7x)
Svobodomyslná malířka a výrazná osobnost meziválečné umělecké avantgardy nás dodnes inspiruje. Její biografie odkrývá dosud neznámá fakta a zachycuje historii mnoha obrazů. Text doprovází přes dvě stě reprodukcí a dokumentárních fotografií.
Ukázky

Toyen

1 347 Kč
Gazely
(8x)
Toto je příběh bouřlivého týdne tří nejlepších kamarádek, které kdysi chodily do třídy s Prvokem, Šampónem, Tečkou a Karlem.

Gazely

386 Kč
Tíživé ticho - 10%
(1x)
Maggie je úspěšnou lékařkou a s manželem Willem žijí přesně takový život, jaký si vysnili. Jednoho dne však k ní do nemocnice přivezou postřeleného muže v povědomém oblečení. Maggiin život se nejprve zastaví a pak obrátí naruby.

Tíživé ticho

459 Kč
413 Kč
Sokratova obhajoba - 10%
Roku 399 př. n. l. čelil Sokrates obvinění, že podlamuje důvěru ve společenské instituce. Žalobci chtěli chránit mladé lidi před zhoubným vlivem nebezpečného skeptika. ...

Sokratova obhajoba

249 Kč
224 Kč
Návod k použití železnice
(3x)
Literární cesta po kolejích celé Evropy. Osobní a poetický průvodce pro všechny železniční lidi.
Ukázky

Návod k použití železnice

401 Kč
Až najdu klíč
(1x)
Lars Kepler přichází s napínavou detektivní sérií — pod novým pseudonymem!
Ukázky

Až najdu klíč

359 Kč
Novinářem v Číně 2 - 10%
(2x)

Další várka syrových příběhů ze života známého novináře v Číně. Ponořte se do víru zážitků asijské dekády Tomáše Etzlera, vydala by na několik lidských životů. Jak vývoj Číny ovlivnila politika jednoho dítěte? Jaké je zde postavení žen?

Novinářem v Číně 2

469 Kč
422 Kč
Beren a Lúthien
(3x)
Výpravný příběh Berena a Lúthien přivádí čtenáře zpět mezi lidské, elfské i trpasličí obyvatele Tolkienovy Středozemě. Autor tento příběh osudové lásky napsal už v roce 1917, po návratu z bojišť první světové války.
Ukázky

Beren a Lúthien

448 Kč
Lucemburská epopej II - Kralevic Karel (1334–1347)
Druhý díl románové fresky začíná příchodem kralevice Karla do Čech a končí smrtí jeho otce Jana Lucemburského u Kresčaku.

Lucemburská epopej II - Kralevic Karel (1334–1347)

449 Kč
Z Izrastiny s láskou
(7x)
Ve své knize se ostřílený reportér a laureát ceny Magnesia Litera vyznává z hluboké náklonnosti k Izraeli, Palestině a jejich obyvatelům.
Ukázky

Z Izrastiny s láskou

313 Kč
Fotbalové pohádky Zdeňka Folprechta - 10%
(1x)
Geniální Leo Massi, nervózní brankář Tomáš Vaclín a sebevědomý lev Kristián v hlavní roli? V pohádkách bývalého hráče Zdeňka Folprechta žádný problém! Knížku veselých fotbalových příběhů si zamilují děti i dospělí.
Ukázky

Fotbalové pohádky Zdeňka Folprechta

349 Kč
314 Kč
Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih
(2x)
Hvězda oblíbeného seriálu Přátelé nás ve svém otevřeném, vtipném, nesmlouvavě upřímném a mnohé odhalujícím životopise zavede nejen do zákulisí natáčení legendárního sitcomu, ale i vlastního boje se závislostí.

Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

413 Kč
Oko - 10%
(2x)
Martin Servaz v továrně na horory! Osmý případ z bestsellerové série.
Ukázky

Oko

549 Kč
494 Kč
Veterinářka vypráví - 10%
(1x)
Kniha příběhů terénní veterinářky Lýdie Sukové (Čačkové) a jejích zvířecích pacientů si získá srdce každého milovníka zvířat. Poznáte osudy koní, kteří statečně bojují o život, budete chytat aru v nákupním centru nebo operovat mravenečnici.
Ukázky

Veterinářka vypráví

399 Kč
359 Kč
Poslední kacíř
(5x)

Jak by vypadalo Jméno růže, kdyby se odehrávalo ve středověké Praze? Vstupte do husitské Prahy v letech 1419–1420. Ondřej z Ježova, novic vyhnaný z kláštera, a jeho ctihodný přítel Petr z Pelhřimova se vydávají na dobrodružnou výpravu.

Ukázky

Poslední kacíř

619 Kč
Iluminace - limitovaná edice
(1x)

Ve své vůbec první sbírce povídek zahrnující čtyřicet let tvorby představuje Alan Moore, legendární autor celé řady kultovních děl.

Ukázky

Iluminace - limitovaná edice

799 Kč
Všechny cesty vedou do Santiaga
Příběh o cestě, která mění lidem životy. Už více než tisíc let míří lidé ze všech koutů Evropy do Santiaga de Compostela.

Všechny cesty vedou do Santiaga

404 Kč
Dopisy Otce Vánoc
(1x)
Vánoční dopisy svým dětem psal J. R. R. Tolkien od roku 1920, kdy byly jeho prvorozenému synkovi Johnovi právě tři roky, do roku 1943, kdy bylo jeho nejmladšímu dítěti, dceři Priscille, čtrnáct let.

Dopisy Otce Vánoc

358 Kč
Grimmové
(2x)
Autoři si vybrali deset pohádek bratří Grimmů a předkládají nám je v podobě, v jaké je zpravidla neznáme. Z mnohých příběhů se ale za více než století a půl vytratila původní síla, nezkrotnost a drsnost. Autoři se vracejí k původním verzím.
Ukázky

Grimmové

403 Kč
Pád Númenoru
(4x)
Příběh o slávě a pádu Númenoru patří k nejdůležitějším epizodám v dějinách Středozemě. Zmínky o požehnaném ostrově a jeho katastrofickém zániku se v Tolkienově díle opakovaně vracejí, o Númenoru se vypráví v Pánu prstenů i v Silmarillionu.
Ukázky

Pád Númenoru

448 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 1000 položek
1 2 3 .. 50 > >>