Nejprodávanější tituly - listopad 2023
kuchařky

Buchty po ránu - 10%
(2x)
Už nemusíte chodit do cukrárny! Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak si ty největší dobroty upéct snadno doma, tak abyste jimi mohli pohostit i nečekanou nedělní návštěvu. Co dělat, když těsto nekyne?
kuchařky

Buchty po ránu

399 Kč
359 Kč
Sváteční - Spolehlivé recepty, rady a postupy - 10%

Nová, špičkově zpracovaná kuchařka a nadčasový průvodce pohoštěním českých a moravských domácností.

Přes 180 fotografií a ilustrací! Více než 130 receptů. Přehledné postupy psané jednoduchým jazykem, kterému rozumí opravdu každý.

kuchařky

Sváteční - Spolehlivé recepty, rady a postupy

359 Kč
323 Kč
Pravda o cukru
(3x)
Deset triků, díky kterým si vyrovnáte hladinu glukózy v krvi bez držení diety a můžete dál jíst své oblíbené potraviny.
kuchařky

Pravda o cukru

358 Kč
Vidličkou po mapě
(6x)
Víte, kdo byl kapitán Buchta? Co znamená, když slivovice řetízkuje? Kolik a jakých surovin s sebou vláčel údajně nepotopitelný Titanic? Jak se dá pohádkově zbohatnout při sbírání hub? Kdo popsal strop jedné slavné britské hospody?
kuchařky
Ukázky

Vidličkou po mapě

448 Kč
Kuchařka pro mého syna - 10%
Po populární Kuchařce pro mého muže přichází autorka se základní kuchařkou pro mladé či začínající kuchaře. Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty.
kuchařky
Ukázky

Kuchařka pro mého syna

499 Kč
449 Kč
Zkvašeno
Kvašení není raketová chirugie! Všechno, co potřebujete vědět o domácím kvašení.
kuchařky

Zkvašeno

538 Kč
Zlatá klasika - 10%
Zlatá klasika – to jsou recepty na jídla, která se v naší zemi těší té největší oblibě a považujeme je za nedílnou součást české kuchyně.
kuchařky

Zlatá klasika

499 Kč
449 Kč
Besky. Pečeme nebesky - 10%
Pečeme nebesky je má druhá vysněná kniha, která reprezentuje to, co miluji ze všeho nejvíc ¦ sladké. Ať jste začátečník, nebo znalec, shodneme se asi všichni na jednom. Každý máme rád pocit, když to prostě vyjde.
kuchařky

Besky. Pečeme nebesky

559 Kč
503 Kč
Čas na pečení
Herečka Tereza Bebarová a pekařský guru Josef Maršálek si spolu náramně rozumějí nejenom před kamerami, ale i v kuchyni a u stolu. Už společně upekli spoustu dobrot a o ty nejlepší sladké i slané recepty se rozhodli s vámi podělit v téhle knížce.
kuchařky

Čas na pečení

538 Kč
Moje sváteční pečení
Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru?
kuchařky
Ukázky

Moje sváteční pečení

404 Kč
Klasická italská kuchyně
Po třiceti letech vychází druhé české vydání této legendární kuchařky. Nejen u nás, ale po celém světě je tato kniha nazývána biblí italské kuchyně. Vznikla aktualizací starých osvědčených postupů a chutí.
kuchařky

Klasická italská kuchyně

629 Kč
Rok v  Green Table s Miluší Makó - 10%
Vegetariánskou kuchyni jak ji neznáte – hravou, kreativní a svěží – přesně takovou vaří v pražském bistru Green Table by Veolia se svým týmem šéfkuchařka Miluše Makó. Vařte snadno, rychle, zdravě a beze zbytků.
kuchařky

Rok v Green Table s Miluší Makó

449 Kč
404 Kč
Jediná kniha o jídle, kterou potřebujete
Výživa člověka se stala jedním z nejkontroverznějších témat poslední doby. Díky internetu a sociálním sítím, kde má možnost sdílet kdokoliv cokoliv, a to hned, se výživové mýty šíří rychlostí blesku.
kuchařky

Jediná kniha o jídle, kterou potřebujete

404 Kč
Korejská kuchařka
První a dosud jediná kuchařka na českém trhu s recepty z Jižní Koreje a Japonska.
kuchařky

Korejská kuchařka

359 Kč
Asijská kuchyně
Jídlo východní a jihovýchodní Asie patří mezi nejčerstvější, nejbarevnější a nejchutnější na světě. Je nejenom zdravé a překypující chutí, ale také rozmanité.
kuchařky

Asijská kuchyně

449 Kč
Jak vaříme u Matěje - 10%
První kuchařka šéfkuchaře Jana Punčocháře s recepty jeho restaurace U Matěje, kterou najdete v malebném místě mezi vysokými kaštany na pražské Hanspaulce.
kuchařky

Jak vaříme u Matěje

699 Kč
629 Kč
Kitchenette - O svobodě
Po dlouhých osmi letech od první kuchařky vydává Markéta Pavleje svou druhou knihu receptů: Kitchenette - O svobodě a předkládá tak velmi osobní pozvánku do své kuchyně i života jako takového.
kuchařky

Kitchenette - O svobodě

621 Kč
Legendy světové kuchyně
Očekávaná kuchařka roku – Legendy světové kuchyně – zve milovníky jednoduchých receptů s masem i bez masa, kuchaře začátečníky i matadory, domácí i profesionální kulináře, prostě vás, kteří rádi vaříte, na výpravu za nejoblíbenějšími pokrmy světa.
kuchařky

Legendy světové kuchyně

323 Kč
Výživná kniha o jídle
Žijeme v době, kdy je jídlo nejbezpečnější v historii. Přesto se spotřebitelé přestávají orientovat v tom, co je zdravé, co není, jak poznat pod barevným obalem kvalitu a čemu ve spletité informační džungli uvěřit.
kuchařky

Výživná kniha o jídle

449 Kč
Simple

Snadné vaření na šest písmen Snadné může pro vás znamenat superrychlé jídlo – je na stole za pár minut. Popřípadě takové, na které potřebujete jen několik surovin. Někdo ocení, že část přípravy lze udělat předem a při podávání vše probíhá jednoduše.

kuchařky

Simple

539 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 269 položek
1 2 3 .. 14 > >>