Pavel Reisenauer je známý především jako autor originálních titulních stran a ilustrací pro týdeník Respekt, které byly
po desítky let nezaměnitelnou součástí českého mediálního prostoru.
Každoroční vesnická oslava ve staroanglickém Berrywicku je v plném proudu, jsou zde nazdobené stánky s domácím pečivem, probíhá cukrářská soutěž, a dokonce tu mají i bludiště, kde mohou poražení návštěvníci najít útěchu.
Gita Lauschmannová, dívka sotva šestnáctiletá, přežila koncentrák a spěchá do rodných Puklic, aby po letech hrůz i strádání objala své blízké a znovu se vyspala ve své posteli. Vrátila se, aby zjistila, že se nemá kam vrátit.
Tak takovou dovolenou si Melanie neplánovala – místo aby se svým přítelem Ianem odletěli do Mexika rozdmýchat pohaslé uhlíky vášně, odlétala nakonec s dopisem, v němž se s ní rozešel – a také se sexy bodyguardem, jehož jí přidělil.
Interaktivní mluvící dětská kniha Zvířátka v ZOO s Elektronickou Albi tužkou 2.0 z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do jedné malé zoologické zahrady, kde na vrátnici pracuje pan Votýpka.