Kniha pojednává o stavbách, které už v Luhačovicích nenajdete. O zmizelých stavbách, jejich architektech, stavitelích, obyvatelích a návštěvnících v Luhačovicích.
Vybarvování opakujících se motivů vás přenese do meditativního stavu, který navozuje uvolnění a na chvíli nechává odplynout každodenní všední život. Ponořte se do překrásných motivů zvířat a získejte klid a pocit vědomé přítomnosti.
S průvodcem Top 10 budete mít všechny poklady Říma přehledně na dosah ruky. Nabídne10 NEJ, ať už se jedná o památky, muzea, umělecká mistrovká díla, vily a paláce, náměstí a kašny, festivaly, římská jídla, atrakce pro děti a další.
Průvodce po Sicílii z edice TOP 10 přináší perfektní tipy pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co ostrov nabízí, různorodé tipy, co podniknout, včetně nápadů, jak ušetřit, jak se vyhnout davům nebo kam zajít za romantikou.
Vytrvalý poutník Tim Voors se ve své nejnovější knize vrací na americký kontinent, po Pacifické hřebenovce zdolává další vyhlášenou dálkovou trasu. Přidejte se k němu na dobrodružné cestě téměř 5000 kilometry Stezky kontinentálního rozvodí.