Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Zoufalá volba -10%
Krásná Fenella žije se svými třemi mladšími sourozenci a starou chůvou osamělý život na venkově. Její extravagantní otec, slavný malíř, se o svou rodinu pramálo zajímá, a tak role ochránkyně padá na bedra mladé Fenelly.
romantika

Zoufalá volba

249 Kč
224 Kč
Bane: Prokletá láska
(3x)
Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, tak vydíral boháče a spal s jejich manželkami.
romantika

Bane: Prokletá láska

229 Kč
Benátský aristokrat
(1x)
Přišla jsem tě zničit! I tak by se psycholožka Sarina mohla představit Matteovi, italskému šlechtici, jehož se rozhodla správní rada jeho firmy sesadit z funkce ředitele. A Sarinin posudek pro něj měl být rozsudkem…
romantika

Benátský aristokrat

69 Kč
Božská mrcha -10%
Božský bastard Bennett Ryan nemusí dokazovat Chloe Millsové, kdo je tu pořád ještě šéfem. Ale opravdu jim to takto stačí?
romantika

Božská mrcha

238 Kč
214 Kč
Čas předminulý -10%
Sybil a Blake Gregoryovi jsou typický pár jednadvacátého století: ona je interiérová designérka, on pokrokový obchodní analytik.
romantika

Čas předminulý

299 Kč
269 Kč
Holka, kterou kdysi znal -10%
Poté, co Jonathan Hoffman vstoupil do šachového klubu, prohrál nejen svou první partii, ale i své srdce – potkal plachou a krásnou Anniku.
romantika

Holka, kterou kdysi znal

299 Kč
269 Kč
Hon na Cassandru
(2x)
Železniční magnát Tom Severin je dost bohatý a mocný, aby si mohl splnit každé přání hned, jak ho napadne. Stačí říct a má všechno – nebo každého – co si zamane.
romantika

Hon na Cassandru

199 Kč
Hotýlek na Islandu -33%
(9x)
Lucy nic nechybí, má dobrou práci v hotelu a přítele. Jenže stačí jedna jediná nehoda a vše se změní – dostane padáka a kopačky. Její život je náhle v troskách, nedaří se jí najít novou práci, úspory docházejí a už brzy nezbude nic jiného než se přestěhovat zpátky k rodičům, a to za žádnou cenu nechce. Takže když jí personální agentura nabídne místo manažerky hotýlku Polární záře na Islandu, okamžitě přijme i přes to, že nesnáší zimu.
romantika

Hotýlek na Islandu

297 Kč
199 Kč
Chci tě -10%
Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea.
romantika

Chci tě

299 Kč
269 Kč
Jak si zamilovat Vánoce -10%
(1x)
Vánoce jsou pro Emmii Sandersovou jedním slovem… láska. Miluje na nich úplně všechno: třpytivé ozdoby, blikající světýlka, voňavé perníčky a zelené jmelí, ale především možnost být se svými blízkými.
romantika

Jak si zamilovat Vánoce

329 Kč
296 Kč
Zobrazuji 251 - 260 z 327 položek
<< < 1 .. 24 25 26 27 28 .. 33 > >>