Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - psychologie

Najděte si svého marťana -10%
(15x)
V knize Marka Hermana objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
psychologie

Najděte si svého marťana

249 Kč
224 Kč
Demence - Hodnoticí techniky a nástroje -10%
Cílem monografie je v ucelené podobě zpracovat problematiku měřicích nástrojů pro vybrané domény u pacientů s demencí – výživu, bolest, funkční stav, riziko vzniku dekubitů, bezpečnost, kognitivní funkce, delirium, poruchy chování a nálady a kvalitu života.
psychologie

Demence - Hodnoticí techniky a nástroje

369 Kč
332 Kč
Dospělé děti alkoholiků -10%
Když se v 80. letech minulého století začala autorka zabývat rodinami lidí závislých na alkoholu, vstupovala na neznámé území a trvalo ještě několik let, než se z její knihy Dospělé děti alkoholiků stal bestseller.
psychologie

Dospělé děti alkoholiků

339 Kč
305 Kč
Etika versus emoce -10%
Kniha je určena především studentům zdravotnických, sociálních a pedagogických oborů středních, vyšších, ale i vysokých škol. Může oslovit i pracovníky v těchto oblastech, psychology či laickou veřejnost.
psychologie

Etika versus emoce

199 Kč
179 Kč
Odpustit druhým, odpustit sobě -10%
Odpouštíme někdy jen na oko? Případně ze slušnosti? A nestálo by za to, naučit se odpouštět skutečně a autenticky? Odpustit těm, kteří nás zranili, znamená pochopit, že dotyčný ublížil především sám sobě tím, že se nás dotkl, ať už vědomě, či nikoli.
psychologie

Odpustit druhým, odpustit sobě

299 Kč
269 Kč
Přehled teorií osobnosti -10%
Reprezentativní výběr třinácti nejvlivnějších teorií osobnosti v psychologii.
psychologie

Přehled teorií osobnosti

259 Kč
233 Kč
Přepište svůj příběh -10%
(1x)
Benjamin Hardy boří zažité mýty o osobnosti a nabízí odvážné strategie pro osobní transformaci. V knize Přepište svůj příběh čerpá z psychologických poznatků a vyvrací zažitou, avšak mylnou představu, že osobnost je vrozená a neměnná.
psychologie

Přepište svůj příběh

299 Kč
269 Kč
101 pravidel, jak zastavit úzkost -10%
V této knize najdete akční plán, který vám poskytne potřebné nástroje k tomu, abyste se osvobodili. Právě teď je nejlepší chvíle dát sbohem úzkosti a pokračovat dál ke svému vytouženému životu.
psychologie

101 pravidel, jak zastavit úzkost

319 Kč
287 Kč
Kurz zázraků -10%
(1x)
Kurz zázraků je univerzálním duchovním učením, jehož účelem je umožnit lidem nalézt svého Vnitřního Učitele.
psychologie

Kurz zázraků

671 Kč
604 Kč
První muž, který mě zradil, byl můj otec -10%
(2x)
Otcovské zranění je tématem další knihy autorského tandemu Lucie Jandová a Dana Kaplanová. Po úspěšném bestselleru Temné matky a jejich dcery přicházejí s knihou, která se pouští do problematiky tíživých vztahů mezi dcerami a otci.
psychologie

První muž, který mě zradil, byl můj otec

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 161 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 17 > >>