Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - partnerské vztahy

12 pravidel pro život -10%
(7x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
partnerské vztahy

12 pravidel pro život

398 Kč
358 Kč
Život s narcisem -10%
(2x)
Knihy Lucie Jandové, kde se dotýká podstaty a následků rodičovských zranění, si zase našly početný okruh čtenářů. Výsledkem spolupráce obou autorů je kniha o problematice narcismu, psychopatie a toxických vztahů. Čím to, že jich přibývá?
partnerské vztahy

Život s narcisem

379 Kč
341 Kč
Rodina jako tým -10%
Rodina jako přístav, kam se rádi vracíme a odkud míříme za svými sny.
partnerské vztahy

Rodina jako tým

369 Kč
332 Kč
První muž, který mě zradil, byl můj otec -10%
(2x)
Otcovské zranění je tématem další knihy autorského tandemu Lucie Jandová a Dana Kaplanová. Po úspěšném bestselleru Temné matky a jejich dcery přicházejí s knihou, která se pouští do problematiky tíživých vztahů mezi dcerami a otci.
partnerské vztahy

První muž, který mě zradil, byl můj otec

349 Kč
314 Kč
Třetí rodič -10%
Kniha pro všechny, kdo žijí v tzv. patchworkové či komponované rodině – tedy v rodinném společenství s dětmi z předchozích vztahů. Autorka přináší osobní zkušenosti, příběhy dalších „třetích rodičů“ a hlavně rady a tipy pro každodenní život.
partnerské vztahy

Třetí rodič

440 Kč
396 Kč
Obrana masochismu -74%
V této provokativní knize Anita Phillips inteligentně zachraňuje masochismus před klinickým diskurzem, který jej nazývá patologickou chorobou, a navrací jej do kontextu odlišné lidské zkušenosti a uměleckého vyjádření.
partnerské vztahy

Obrana masochismu

348 Kč
89 Kč
10 minut denně pro váš vztah -10%
Jako vaše sportovní výkony závisí na pravidelném cvičení, tak váš vztah stojí na práci s emocemi. Nečekejte na krize, abyste se pak snažili zachraňovat, co se dá. Začněte na svém vztahu pracovat právě teď!
partnerské vztahy

10 minut denně pro váš vztah

299 Kč
269 Kč
Temné matky a jejich dcery -10%
(2x)
Dva roky autorky sbíraly příběhy žen, které mají napjatý vztah s mámou. Takových žen je mnoho. V dětství toužily po lásce, pochopení, něze. Marně. Se svým zraněním bojují celý život a stydí se o něm mluvit.
partnerské vztahy

Temné matky a jejich dcery

349 Kč
314 Kč
Láska je příběh -10%
Kognitivní psycholog Robert Sternberg proslul svou trojúhelníkovou teorií lásky, podle níž se každá láska vyznačuje přítomností nebo nepřítomností tří složek: intimity, vášně a závazku.
partnerské vztahy

Láska je příběh

369 Kč
332 Kč
Pozitivní inteligence -10%
Přelomová kniha, která vám pomůže vést šťastnější život.
partnerské vztahy

Pozitivní inteligence

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>