Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - partnerské vztahy

12 pravidel pro život -10%
(6x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
partnerské vztahy

12 pravidel pro život

398 Kč
358 Kč
Život s narcisem -10%
Knihy Lucie Jandové, kde se dotýká podstaty a následků rodičovských zranění, si zase našly početný okruh čtenářů. Výsledkem spolupráce obou autorů je kniha o problematice narcismu, psychopatie a toxických vztahů. Čím to, že jich přibývá?
partnerské vztahy

Život s narcisem

379 Kč
341 Kč
Přehodnocení nevěry -10%
Kniha pro každého, kdo někdy miloval.
partnerské vztahy

Přehodnocení nevěry

348 Kč
313 Kč
Známe se celé věky čili osudové vztahy -10%
Revoluční příručka všech partnerských vztahů, včetně těch osudových. Čtenář v knížce najde naprosto přelomové skutečnosti a informace týkající se vztahů, fakta, která dosud nejsou známa řadové psychologii, ani sociologickým vědám.
partnerské vztahy

Známe se celé věky čili osudové vztahy

599 Kč
539 Kč
Překonejte strach z opuštění -10%
Vyvolávají ve vás vztahy pocity úzkosti?
partnerské vztahy

Překonejte strach z opuštění

279 Kč
251 Kč
Jak přežít krizi v rodině -10%
Manželství, nebo život na psí knížku? Komu z rodičů patří dítě? Jak se domoct výživného? Kdo koho víc týrá? Jak se rychle rozvést? A rozvádět se vůbec? Musí mě dítě poslechnout? Do jakého věku?
partnerské vztahy

Jak přežít krizi v rodině

299 Kč
269 Kč
Královna a divoška -10%
Anselm Grün a jeho sestra Linda Jaroschová vybrali 14 ženských archetypů a spojili je s postavami biblických žen. Tyto biblické ženy, které představují vždy silnou stránku určitého archetypu, mohou současným ženám pomoci odhalit vlastní podstatu.
partnerské vztahy

Královna a divoška

278 Kč
250 Kč
Číše a meč, agrese a láska -10%
(2x)
Riane Eislerová vypráví příběh začínající tisíce let předtím, než kam sahá nám známá historie. Příběh o tom, jak původně partnerské směřování západní civilizace odbočilo na násilnou cestu nadvlády a dominance, která trvala pět tisíc let.
partnerské vztahy

Číše a meč, agrese a láska

398 Kč
358 Kč
Láska nad propastí -10%
Lidé po traumatu vyvolaném citovým zraněním často zažívají pocit, že ztratili právo na radost v životě, kterou ovšem stále mohou prožít.
partnerské vztahy

Láska nad propastí

369 Kč
332 Kč
Když jde o muže -15%
(1x)
Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“
partnerské vztahy

Když jde o muže

289 Kč
246 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>