Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - partnerské vztahy

12 pravidel pro život -10%
(4x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
partnerské vztahy

12 pravidel pro život

398 Kč
358 Kč
Typologie volů -10%
Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem.
partnerské vztahy

Typologie volů

299 Kč
269 Kč
Číše a meč, agrese a láska -10%
(1x)
Riane Eislerová vypráví příběh začínající tisíce let předtím, než kam sahá nám známá historie. Příběh o tom, jak původně partnerské směřování západní civilizace odbočilo na násilnou cestu nadvlády a dominance, která trvala pět tisíc let.
partnerské vztahy

Číše a meč, agrese a láska

398 Kč
358 Kč
Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa -10%
Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů.
partnerské vztahy

Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa

259 Kč
233 Kč
Netrapte se po rozvodu
Je smutnou pravdou, že rozvod v moderní době postihuje čím dál tím víc rodin. To, co bylo ještě před několika desítkami let společností vnímáno jako opovrženíhodné či přímo nemožné, je dnes čímsi běžným.
partnerské vztahy

Netrapte se po rozvodu

186 Kč
Temné matky a jejich dcery -10%
(1x)
Dva roky autorky sbíraly příběhy žen, které mají napjatý vztah s mámou. Takových žen je mnoho. V dětství toužily po lásce, pochopení, něze. Marně. Se svým zraněním bojují celý život a stydí se o něm mluvit.
partnerské vztahy

Temné matky a jejich dcery

349 Kč
314 Kč
Muži mají rádi ženy, které se mají rády -10%
I chytré ženy dělají hloupé chyby, když dojde na vztahy. Stále znovu a znovu chybují ve stejných věcech; zamilovávají se do stejného typu chlapů, a když jejich vztah ztroskotá, pláčou na ramenou těm stejným kamarádkám.
partnerské vztahy

Muži mají rádi ženy, které se mají rády

299 Kč
269 Kč
I váš partner se může změnit! -10%
Už jste se někdy pořádně rozzlobili na svého partnera kvůli opakujícím se „maličkostem“? Kvůli nevynesenému odpadkovému koši nebo drobkům na stole? Kvůli tomu, že vám chybí jeho pomoc, podpora a něžnosti?
partnerské vztahy

I váš partner se může změnit!

249 Kč
224 Kč
Proč muži lžou a ženy pláčou -10%
(1x)
Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? Rozdíly mezi muži a ženami,
partnerské vztahy

Proč muži lžou a ženy pláčou

259 Kč
233 Kč
Divocí příbuzní -55%
Stejně jako mnoho jiných živočišných druhů i my musíme přijít na to, jak si najít partnera a úspěšně se množit. Je to sice hodně obtížné, ale mluvit o tom se zdá být ještě mnohem náročnější. A právě v tom nám mohou jiné živočišné druhy pomoci.
partnerské vztahy

Divocí příbuzní

199 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>