Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - psychologie

ACT jednoduše -10%
ACT, tedy „Acceptance and commitment therapy“, česky „terapie přijetí a odhodlání“, je jedním z terapeutických směrů tzv. třetí vlny kognitivně-behaviorální terapie, jejímž hlavním autorem je americký psycholog Steven C. Hayes.
psychologie

ACT jednoduše

699 Kč
629 Kč
AION - Příspěvky k symbolice bytostného Já -10%
(4x)
Revidované vydání Jungova pozdního díla, odrážejícího autorovo hluboké zaujetí západní myšlenkovou a náboženskou tradicí, ale také budoucností této tradice; čtenář v něm nalezne nejpodrobnější popis archetypu celosti a řádu – bytostného Já.
psychologie

AION - Příspěvky k symbolice bytostného Já

829 Kč
746 Kč
Motivace a osobnost -10%
V knize Motivace a osobnost představuje Maslow systematickou teorii a aplikaci motivace a osobnosti, kterou vyvodil ze syntézy tří přístupů: holistického, dynamického a kulturního.
psychologie

Motivace a osobnost

569 Kč
512 Kč
Rodina jako tým -10%
Rodina jako přístav, kam se rádi vracíme a odkud míříme za svými sny.
psychologie

Rodina jako tým

369 Kč
332 Kč
Tělo sčítá rány -10%
Trauma nelze obejít. Jeho následky zažívají mnozí – možná vy, možná vaši blízcí. Vždy však ovlivňuje životy všech okolo.
psychologie

Tělo sčítá rány

499 Kč
449 Kč
Vědomí a realita -10%
Dobrodružná cesta do nitra lidského vědomí vám představí tajemství mozku, možnosti využití psychedelik v léčbě a mnoho dalších témat včetně podstaty našeho vnímání smrti a času.
psychologie

Vědomí a realita

299 Kč
269 Kč
Z deprese ke štěstí -10%
Otevřená zpověď o honbě za úspěchem a následném vyhoření.
psychologie

Z deprese ke štěstí

279 Kč
251 Kč
Faktomluva -10%
(3x)
Inspirující Faktomluva, plná napínavých i dojemných příběhů, je zásadní knihou, která změní způsob vašeho hodnocení světa a vybaví vás schopností správně reagovat na budoucí výzvy.
psychologie

Faktomluva

399 Kč
359 Kč
V říši hladových duchů -10%
Toto je kniha o závislostech, tj. o něčem, co se týká každého z nás. Závislí totiž nejsme ani náhodou pouze na drogách, alkoholu, gamblingu nebo cigaretách.
psychologie

V říši hladových duchů

543 Kč
489 Kč
Závislé vztahy -10%
(1x)

Léčba a uzdravení závislé poruchy osobnosti. Závislá porucha osobnosti se vyznačuje zvýšenou potřebou závislosti na druhých lidech, neschopností osamostatnění, nízkým sebehodnocením či nepřiměřenými obavami z opuštění.

psychologie

Závislé vztahy

245 Kč
221 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 161 položek
<< < 1 2 3 4 .. 17 > >>