Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - relaxace a cvičení

Oční jóga -10%
Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy.
relaxace a cvičení

Oční jóga

299 Kč
269 Kč
Power jóga -10%
Komplexní příručka pro každého, kdo potřebuje zefektivnit své sportovní výkony, zvýšit pružnost, ohebnost, kloubní rozsah, dosáhnout lepší techniky v silovém tréninku, zlepšení rozhodovacích reakcí, soustředění a duševní vytrvalosti.
relaxace a cvičení

Power jóga

499 Kč
449 Kč
Svalová jógová terapie -10%
Fascinující znalosti léčebné metody, která uzdravuje nádí a svaly Tato kniha poprvé zprostředkovává základní informace o způsobu fungování a praktické aplikaci svalové terapie nádí.
relaxace a cvičení

Svalová jógová terapie

438 Kč
394 Kč
Umění dýchat -10%
Nadechneme se 22 000× denně. Jste si tohoto počtu vůbec vědomi? Mezinárodně oceňovaný autor Dr. Danny Penman přichází se stručným průvodcem k nalezení klidu v tomto chaotickém světě, jednoduše tím, že si najdete čas na dýchání.
relaxace a cvičení

Umění dýchat

249 Kč
224 Kč
Aštánga jóga -10%
Aštángajóga je ladná, atletická forma jógy, která v posledních letech získala celosvětovou popularitu. Autorka, detailně obeznámená s historií i tradicí aštángajógy, objasňuje způsoby, v jakých se jógová filozofie promítá do každodenního života...
relaxace a cvičení

Aštánga jóga

428 Kč
385 Kč
Celotělová body masáž -10%
Body masáž je masáž tělo na tělo. Při tantra masáži se masíruje hlavně dlaněmi, Body masáž jde dál, ukazuje jak použít vlastní tělo pro masáž těla druhého, kombinuje prvky havajské lomi lomi masáže, thajské masáže, tantry do luxusního koktejlu.
relaxace a cvičení

Celotělová body masáž

199 Kč
179 Kč
Jóga léčí -10%
Trpíte bolestmi hlavy? PMS? Celulitidou? Výrůstkami na holeni? Nebo jenom potřebujete odpočinek od počítače? Zde je léčba jógou, která si poradí s mnoha takovými problémy.
relaxace a cvičení

Jóga léčí

448 Kč
403 Kč
Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním -10%
Jóga na dobrou noc je určena všem malým dětem, jež překypují energií ještě i době, kdy už je čas jít spát. Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který děti jemně uvede do stavu relaxace a klidu.
relaxace a cvičení

Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním

249 Kč
224 Kč
Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé! -10%
Sled pozic Jógy na dobré ráno je zaměřen na všechny děti, jež od probuzení překypují energií.Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který dětem pomůže se pořádně probudit a připravit se na nadcházející den.
relaxace a cvičení

Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!

249 Kč
224 Kč
Posilování kloubní kondice -10%
Kniha o centračně-stabilizačním posilování, jež se od „svalové“ koncepce prezentované v autorově předešlém bestselleru Tvarování těla pro muže a ženy liší ve výběru i technickém provedení, zejména u cviků na páteř.
relaxace a cvičení

Posilování kloubní kondice

550 Kč
495 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 59 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>