Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - filosofie

Bhagavadgítá -10%
(1x)
Nový český překlad známého indického díla Bhagavadgítá v bilingvní podobě. Je opatřen gnostickou předmluvou a komentářem překladatele ze sanskrtu Mgr. Jana Kozáka, který umožňuje pochopit všechny teologické nejasnosti v textu.
filosofie

Bhagavadgítá

390 Kč
351 Kč
Co je antická filosofie?
(1x)
Filosofie jako duchovní cvičení.
filosofie

Co je antická filosofie?

348 Kč
Sebrané spisy III. - Svět atd. -10%
(3x)
Svazek III. Philosophica žurnalistica obsahuje veškerou Klímovu filosofickou tvorbu psanou pro dobové zveřejnění (knihy /Svět jako vědomí a nic, Traktáty a diktáty, Vteřina a věčnost/, články, studie, náčrty, rukopisy).
filosofie

Sebrané spisy III. - Svět atd.

598 Kč
538 Kč
Stručný úvod do teorie mýtu -10%
Robert A. Segal se v této knize na velmi skromné ploše pokouší seznámit čtenáře s možnými teoretickými přístupy ke zkoumání a výkladu mýtu napříč nejrůznějšími vědními obory: pojednává o sporu mezi vědeckým a mytickým výkladem světa, ...
filosofie

Stručný úvod do teorie mýtu

160 Kč
144 Kč
Hodina duchů -10%
(1x)
Nikdo už neví, co vzdělání znamená, ale všichni požadují jeho reformu. Etabluje se řádný trh, na němž tropí své řády i neřády výzkumníci vzdělání a experti na vzdělání, agentury, testující instituty, lobbisté a v neposlední řadě vzdělanostní politici
filosofie

Hodina duchů

225 Kč
203 Kč
Kořeny indoevropské duchovní tradice -10%
(1x)
Kniha chce být základní orientační pomůckou českého čtenáře pro studium indoevropského náboženství a filozofie, založené na védské moudrosti.
filosofie

Kořeny indoevropské duchovní tradice

390 Kč
351 Kč
Kouzlo smyslů -10%
(1x)
Autor čerpá inspiraci z pramenů tak různorodých jako jsou filosofie Maurice Merleau-Pontyho, balijský šamanismus, apačská vyprávění příběhů i ze své zkušenosti pouličního kouzelníka, aby nám odhalil hlubokou a tajuplnou závislost člověka na přírodě.
filosofie

Kouzlo smyslů

498 Kč
448 Kč
Gödel, Escher, Bach -15%
(9x)
Hlavním cílem této mimořádné knihy na pomezí metamatematiky, informatiky, filozofie a kognitivní psychologie je zkoumání, co jsou a odkud se berou základní atributy člověka - vědomí a inteligence.
filosofie

Gödel, Escher, Bach

998 Kč
848 Kč
Bůh a člověk hledající smysl -10%
(1x)

Psychiatr a neurolog V. E. Frankl a židovský teolog P. Lapide vedli v roce 1984 ve Vídni mezioborový dialog o spáse a uzdravení člověka. Výsledky jejich diskuze doposud nebyly publikovány.

filosofie

Bůh a člověk hledající smysl

135 Kč
122 Kč
Modlitba argentinských nocí -10%
(3x)
Nebudu nikdy dobrým teologem, pokud budu jen studovat názory jiných, psát vybroušené rešerše a nikdy nepocítím žízeň živé bytosti po Bohu. Pokud budu svět zkoumat jen z vnějšku, jako nezávislý a nezaujatý novinář, nikdy jej nepostihnu.
filosofie

Modlitba argentinských nocí

168 Kč
151 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 113 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 12 > >>