Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Generálova zrada -20%
(2x)
Generál Imperiální gardy přeběhl k nepříteli a hrozí, že prozradí vojenská tajemství kritická pro další osud Křížového tažení Sabbatinými světy.
sci-fi a fantasy

Generálova zrada

149 Kč
119 Kč
Američtí bohové -20%
(1x)
Městská fantasy z pera Neila Gaimana. Autor konfrontuje instantní bohy nové doby s hluboko uloženými bohy archetypálními.
sci-fi a fantasy

Američtí bohové

179 Kč
143 Kč
Malleus -20%
(1x)
Po sto let dlouhé, kruté válce, byl Ophiďanský subsektor konečně dobyt pro Boha Císaře. Na Thracian Primaris se koná velký triumf na oslavu vítězství, ale radost vystřídá tragédie tak obrovská svým rozsahem, že zdrtí i v bitvách zakalené Impérium.
sci-fi a fantasy

Malleus

149 Kč
119 Kč
Mrtvý na Pekelném vrchu -20%
(5x)
Historická detektivka či špionážní thriller z období tureckých nájezdů se svéráznými hrdiny – ostříleným válečným veteránem Steinem a vzdělaným notářem se slabostí pro ženy a víno Barbaričem. Ti řeší případ vraždy šlechtice a velezrady.
sci-fi a fantasy

Mrtvý na Pekelném vrchu

189 Kč
151 Kč
Duna -20%
(2x)
Šestidílná sága Duna amerického spisovatele Franka Herberta je jedním z nejúžasnějších eposů science fiction a po celém světě se již prodaly miliony výtisků.
sci-fi a fantasy

Duna

299 Kč
239 Kč
Hraju, abych žil 4 – Inferno -20%
Látka, z níž je utkána realita, praská ve švech. Na bránu Kremlu už klepou gnollští vyjednavači a do herních avatarů se stěhují duše polozapomenutých starodávných bohů.
sci-fi a fantasy

Hraju, abych žil 4 – Inferno

199 Kč
159 Kč
Kapry bijem -20%
POZOR! Kniha obsahuje drastické scény, které mohou zničit víru čtenářů v zapřisáhlou nenávist mezi rody Vandrovců a Bardaků. To je on, Terminátor poháněný šnapsem! Kdyby chtěl, byl by jediným skutečně polským superhrdinou. Jenže zachraňování světa má na háku, když zrovna kape destilátek…
sci-fi a fantasy

Kapry bijem

249 Kč
199 Kč
Koralina -20%
(1x)
Den poté, co se nastěhovali do nového domu, se Koralina vydala na průzkum...
sci-fi a fantasy

Koralina

149 Kč
119 Kč
Médium -20%
Flynn žije se svým bratrem Burtonem v kraji, kde o práci nezavadíte. Pokud tedy nechcete vařit drogy. Nad vodou je drží jen peníze, které Burton dostává jako vyrovnání za nervové poškození, jež utrpěl během své služby v armádě. A navíc má Burton práci, o které Flynn neví.
sci-fi a fantasy

Médium

349 Kč
279 Kč
Mýtus Cthulhu -20%
(1x)
Cthulhu – tajemná děsivá bytost, mýtická chapadlovitá nestvůra, jedna z Prastarých bytostí, které v dávné minulosti ovládaly Zemi, a podle legendy se kdykoli mohou vrátit zpět…
sci-fi a fantasy

Mýtus Cthulhu

248 Kč
198 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 245 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 25 > >>