Jan van Helsing - Kdo se bojí smrti?

Kdo se bojí smrti?

Nakladatel: ANCH BOOKS 2011
Není skladem
-10%
325 Kč
293 Kč
pohlídat

Anotace

Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti. Fascinovaný jejím zjevem a především prodchnut nesmírnou zvědavostí se během následujících dvou let...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)

Vaše hodnocení
Za mne je to kniha, která nepřestane fascinovat svým obsahem. S něčím souzním, s něčím ne, něco mě irituje, něco uklidňuje. Kontraverzní postava a její ztvárnění bylo jedním z prvních na našem trhu a tak se knize také přistupuji. Otevírá obzory, přináší témata k zamyšlení. A rozhodně je to jedna z těch, o které by se dalo hodiny diskutovat.
Tato kniha mi vysvětlila a potvrdila řadu nezodpovězených otázek. Technika rozhovoru je zajímavá, protože většinou otázka, která mě při čtení napadla, byla vzápětí položena autorem knihy, a tak jsem se dovídala více a více. Doporučuji všem, kteří došli na cestě svého poznávání až k prozkoumávání fenoménu smrti.
Po přečtení této knihy se mi potvrdila spousta informací, myšlenek, otázek. Vřele doporučuji. Vím, že ne každý s tím bude souhlasit, ale to už je na zvážení každého čtenáře. Můžu zodpovědně říct, že je to ta nejlepší kniha, kterou jsem doposud s podobnou tematikou přečetla.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Kdo se bojí smrti?
Autor:
van Helsing, Jan
Nakladatel:
ANCH BOOKS
EAN:
9783981430103
ISBN:
978-3-9814301-0-3
Originál:
Wer hat Angst vor'm schwarzen Mann...?
Překlad:
Modory, Ingrid
Popis:
1× kniha, brožovaná, 319 stran, česky
Rozměry:
14,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2011 (1. vydání)